Логитип newsgood.info

Книжкові сайти впали, а в кіно - черги: на українці витрачають тисячу за вакцинацію

18.12.2021 17:13

Поскольку с 16 грудня деякі українці почали отримуватировать так звану тисячу Зеленского, яку дають все повністю вакцинованим громадянам. Звичайно, ж люди вирішили не добавить примну річ на потімі од

Книжкові сайти впали, а в кіно - черги: на українці витрачають тисячу за вакцинацію - фото

Поскольку с 16 грудня деякі українці почали отримуватировать так звану тисячу Зеленского, яку дають все повністю вакцинованим громадянам. Звичайно, ж люди вирішили не відкладати приємну річ на потімі одразу ж почали витрачати гроші.

За словами засновника Monobank Олега Гороховского станом на вечір 17 грудня допомогу від держави вже отримали 610 тисяч користувачів їхнього банку.

Загалом клієнти банку отрили 1,5 мільйона карт и витратили вже майже 30 мільйонів гривень с цих виплат. На що українці витрачають тисячу за вакцинацію

-книжкові магазина-44,57%; -кінотеатри-23,83%; -залізничні квитки на подорожье по Украине-14,06%; -театри-8,98%; -спортзали-3,56%; -концерти-3,81%; -музеї-0,64%; -авіаквитки для подорожей по Украине-0,55%.

Окрім того, Гороховський каже, до кінця 2021 року українці зможть замовить пластикову карту "єПідтримки" додатково до віртуальної карти.

Українці-нація, що читає

За словами міністра культури Украины Олександра Ткаченка, люди так масово почали купувати книжки за ці виплати, що сайти деяких книжкових магазинів не витримали попиту й "лягли". Цю інформацію підтвердив и міністр цифровой трансформації Михайло Федоров.

Українці своєю активністю "поклали" вже кілька популярных книжных інтернет-магазинів. Класний показник того, що ми-нація, яка читає! -написав він.

Чтобы відомо про тисячу вакцинацию

Влада створила послугу "єПідтримка" для того, чтобы заохочувать українців вакцинуватися против COVID-19. Вона передбачає можливість отримати 1000 гривень повністю вакцинованим українцям, які дося повноліття и мають "зелений" COVID-сертифікат в Дії.

Як отримати гроші

Чтобы отриматить гроші на першому етапі виплат, требуются подати заяву в Дії от 19 до 29 грудня (или от 13 груди, якщо ви записалися на пілотний проєкт). Далі дотримуйтеся покрокової структуры:

-оформить специальную карту "єПідтримка" в одном з банків-партнерів; -загрузить приложение "Дія" та авторизация (потренироваться онлайн, добавить "єПідтримка", починить версию 3.0.20 для iOS и 3.0.17 для Android); -переконатись, по "зелений" сертифікат для программы "Дія" (или оформити його); -зайти до розділу "Послуги" та вибрати "Підтримка"; -вибрати для виплати картку "єПідтримка" и чекати на надходження грошей.

На що можнарат витити гроші

Гроші можна буде витратити впродовж чотирьох місяців після надходження й лише в певних сферах:

-придбати абонемент в спортзал, -сходити до кінотеатру, театру, музею, на концерт или на мистецьку виставку, -купити книги и квитки для мандрівок Україною (залізницею й літаками).

Українцы в возрасте старше 60 лет могут обновить вакцинацию для своих совместных потребителей, сделать это для покупки ліків.

Читайте также


Новости раздела

Популярные