Логитип newsgood.info

На Донеччині запрацював сучасний насіннєво-селекційний центр

18.12.2021 17:12

Сьогодні в.о. Міністра захисту довкілля и природные ресурсы України Руслан Стрілець принял участие в медико-санитарной комплексу на базе ДП «Лиманський лісгосп». Відтепер тут вирощуватимуть садивний

На Донеччині запрацював сучасний насіннєво-селекційний центр - фото

Сьогодні в.о. Міністра захисту довкілля и природные ресурсы України Руслан Стрілець принял участие в медико-санитарной комплексу на базе ДП «Лиманський лісгосп». Відтепер тут вирощуватимуть садивний материал на основі технологій шведской компании ВСС АВ, яка є світовим лідером у виробництві сучасного устаткування для лісових насінних центровів и розсадників.

"Новогодний ми відкриваємо вже другий потужний насіннєво-селекційний центр в Украине. Перший завод з вересня працює на Львівщині. Волинській, Ивано-Франківській и Тернопольские области.

Як повідомив голову Державного агентства лісових ресурсов України Юрій Болоховець, що цей лісорозсадницкий комплекс вироблятиме по 1 200 000 сіянців сосни и закритою коренев системоюою. У майбутньому завод працюватиме на листяні породи, а також забезпечуватиме садивним матеріалом сусідні регіони.

Заплановані також будівництво поля дорощування и теплиці. Це дозволить отказаться от производства виробництва сіянців удвічі-до 2 400 000 штук на рік.

Центр включения в себе цех переработки и висівання насіння, теплицю для вирощування сіянців из закритою кореневою системою, майданчик дорощування сіянців.

Такий самий комплекс цієї осенние запрацював на Львівщині. Прогнозуться, чтобы получить отримуватиме 7,5 млн сіянців на рік из закритою кореневою системою и 4 млн сіянців із покращеною кореневою системою.

Міндовкілля спільно з Держлісагентством и місцевою владою продовжують розбудовувати инфраструктуру створення лісу. Це допоможе реалізуват программу Президента "Зелена країна", яка передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки и убільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років. Разработать схему работы за допомого сайту https://zelenakraina.gov.ua/.

Нагадамо, сейчас осенью в рамках реалізації ініціативи Президента "Зелена країна" высадили понад 58 млн. дерев-це на 40% більше, ніж планувалося.

Читайте также


Новости раздела

Популярные