Логитип newsgood.info

Оголошуть у розшук та забирають авто: українцям розповіли про нові покарання для водіїв

18.12.2021 19:47

Українців можуть залить без авто через несправедливость штрафов. Транспортні засоби боржників оголошуватимуть у розшук та вилучатимуть. Бюджетные автомобили ЗАЗ подорожают - названы новые цены Про це

Оголошуть у розшук та забирають авто: українцям розповіли про нові покарання для водіїв - фото

Українців можуть залить без авто через несправедливость штрафов. Транспортні засоби боржників оголошуватимуть у розшук та вилучатимуть.

Бюджетные автомобили ЗАЗ подорожают-названы новые цены

Об этом сообщили на фейсбук-сторінці Мін’юсту, інформує Znaj.ua.

В Одесі працівники патрульної поліції вилли авто громадянина для систематического порушення правил дорожнього руху, а саме-перевищення швидкості. Авто затримали за два неспешных штрафы на загальну суму більше ніж 4 000 грн.

"Під час затримання транспортной заслонки державный виконавець проінформул в водія автозодо можливих шляхів сплати забизнесаності за виконавчим провадженням за допомогою сервісу державних послуг" ДІЯ "или вебпорталу" дія "или вебпорталу" в оперативно-прикладной юриспруденции-оперативно-бытовой юстиции. сказано у повідомленні.

Завдяки цим захода та інтернет-банкінгу громадянин погасив борг у повному обсязі. Наразный розшук його транспортного засобу скасовано.

Варто нагадати, аби отримати інформацію про відкриті виконавчі провадження, можна скористатися реєстром боржників-онлайн-базою даних про боржників. Перевірити інформацію про наявні заборгованості можна через сервіс державних послуг "Дія".

Читайте также


Новости раздела

Популярные