Логитип newsgood.info

Марсохід НАСА знайшов на Червоній планеті органічні сполуки

18.12.2021 20:31

Марсохід НАСА Настойчивость знайшов у деяких зібраних изображений порід на дні кратеру Єзеро органічні хімічні речовини, за містять вуглець. Органічні речовини можуть вироблятися як біологічним, так

Марсохід НАСА знайшов на Червоній планеті органічні сполуки - фото

Марсохід НАСА Настойчивость знайшов у деяких зібраних изображений порід на дні кратеру Єзеро органічні хімічні речовини, за містять вуглець.

Органічні речовини можуть вироблятися як біологічним, так і небіологічним способом. Проте не йдеться про виявлення життя на Марсі.

Органічні речовини були виявлені всередині деяких порід, а також у пилу на поверхні деяких каменів. Зазначаться, аналогичный органічні речовини виявив марсохід Curiosity, я с серпня 2012 года досліджує кратер Гейл завширшки 154 км. Проте результаты качественной Perseverance дозволяют скомпилировать карту органічних речовин усередині гірських порід, для допоможе зрозуміти середовище, у себя утворилася органіка.

Инструмент Perseverance по назвою PIXL (Планетарный прибор для рентгенівської літохімії) також дозволяє сфокусувати увагу на цьому стародавньому середовищі. Аналіз PIXL абразивної породи на ділянці Езеро по названию Південний Сейт виявив велику кількість кристалів олівіну у поєднанні с кристалами піроксену.

Така текстура изображена на те, которые покрыты слоями и осыпаны в магме, полностью покрыта-наприклад, в его потоці лави, лавовому озеру или магматическому осередку. Поток может быть добавлен к системе, зависящим от нее данным в узле, более частым образом, когда вода используется на Марсе, чтобы получить доступ к ранней истории плана.

Дослідникам потрібно буде зроби ще багато роботи, щоб з’ясувати, у ході яких процесів утворилися сполуки, знайдени в кратері Єзеро. Попробуйте сделать это вони, чтобы узнать больше о том, как можно быстрее доставить Землю, можливо, примерно в 2031 году.

"Создавайте новые возможности повернутых на Землю, чтобы получить доступ к научным исследованиям и научным исследованиям",-ведущий исследовательский инструмент SHERLOC.

До тих пір не можна буде точно сказати, що спричинило утворення виявлених органічних сполук.

Читайте также


Новости раздела

Популярные