Логитип newsgood.info

Сьогодні офіційний старт проекту єПідтримка - як подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія

19.12.2021 11:04

Сьогодні офіційно стартував проект єПідтримка в застосунку Дія. Это програма підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. Команда Мінцифри розробила технічну частину впровадження по

Сьогодні офіційний старт проекту єПідтримка - як подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія - фото

_Сьогодні офіційно стартував проект єПідтримка в застосунку Дія. Это програма підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії.

Команда Мінцифри розробила технічну частину впровадження послуги. За тиждень до офіційного запуска єПідтримки Мінцифра запустила пілот послуги. На нього зареєструвалося понад 4,5 млн українців, було відкрито 4,1 млн спеціальних карт у банку. 2,7 млн ??українців вже подали свої заявки на виплати

Оновлюйте застосунок и приєднуйтеся також, чтобы подати заявку на отримання 1000 грн у застосунку Дія в декілька кліків. Умови отримання-быстро бути громадянином України віком от 18 лет и мати "зелений" сертифікат про вакцинацию в застосунку Дія. Важно: щоб отримати виплату в 2021 году, необхідно подати заявку в період от 19 до 29 грудня.

"Уперше у світі технічно реалізуться подібна инноваційна послуга. Команда Мінцифри самостійно разработала всю механіку. Кошти, все відбуваться автоматически. трансформації України Михайло Федоров.

** Як подати заявку на виплату:

 • Оформить специальную карту єПідтримка в одному з банків-партнерів. Після старту банки додаватимуться поступово після їх технічної готовности. Оформление карт бесплатно онлайн, так и офлайн в различных банках. Використати вже наявний рахунок неможливо. Зазначимо, що лише оформление карт не дорівнює поданню заявки на отримання виплати.

 • Заявку потрібно подати саму в застосунку Дія, тож загрузите його та авторизуйтеся.

 • Переконайтеся, чтобы у вас "зелений" COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, сертифікат, отриманий на порталі Дія, чи паперовий від сімейного лікаря не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертификация у застопоренной книги может быть использована с ID-картой, так и с паспортом-книжечкою.

 • Зайдіть у розділ Послуги и выбрать єПідтримку.

 • Виберіть для виплати картку єПідтримка. Очікуйте зарахувание кошек від Мінекономіки протягом 10 дней. Інструкція тут.

  Гроші можна витратити на книжки, спортзал квитки в кіно, театр, музеї, концерты или на перевезение в межах україни. Детальніше про те, як єПідтримка працює в Дії, дізнайтеся із сайту-https://e-aid.diia.gov.ua

  Якщо у вас досі немає сертифіката в застосунку, згенеруйте його просто недавно у декілька кліків. Отримати його можна як с ID-карткой, так и с паспортом-книжечкою.

  Гроші надаються на 4 месяца после отримання. Якщо за цей час вони не будуть витрачені, рахунок закриють. Кошти можна буде витратити як онлайн, так і офлайн, все лише на вказані категории українського бізнесу. Банки розпізнаватимуть категорию под час оплати карткой за допомогою МСС-кодів.

  Це код, який присвоюється торговій точці и характеризу силуї бізнесу. При оплате картка він має збігтися с одним із кодів, вказаних у постанові. Якщо бизнес зарестрований в иншій категории, здійснити оплату не вдасться. За таким принципом працюють кешбеки в банках. Пожалуйста, зайдите в ваш онлайн-банк и предоставьте историю оплаты, чтобы получить побачить по категориям оплаты-таксі, одяг, ресторани, продукти. Це і є МСС-коды.

  Витратити гроші на этой категории товаров и послуг, яких немає в переліку, переказать их на внешнюю карту, зняти готівко будюе неможливо. Зазначимо, що ця програма реалізується виключно в застосунку Дія. Тому закликамо не вести себя на своих шахраїв, які пропонуватимуть витратити грош в других місцях или конвертировать гроші з карт в готівку. Кіберполіція уважно відстежуватиме всі підозрілі ситуації та виплати.

  Цього року відбудеться перший етап програми. Вона буде продовжена й наступного року. Надалі будуть розроблені альтернативні механізми отримання виплат-не тільки в застосунку Дія.

  _Проект реалізують Мінекономіки, МКІП, Нацбанк та Кабінет Міністрів України. Команда Мінцифри розробляє технічну частину в застосунку Дія.

Читайте также


Новости раздела

Популярные