Логитип newsgood.info

Дмитро Кулеба: МЗС в 2021 году році допомогло понад 200 українським компаніям розпочати роботу на іноземних ринках

20.12.2021 11:37

Протягом 2021 года МЗС разом с Держпродспоживслужбою открыло доступ на иноземные ринки для 81 группы українських товаров в 21 країні світу, а такожопомогло понад 200їнським компаніям за поиск роботов

Дмитро Кулеба: МЗС в 2021 году році допомогло понад 200 українським компаніям розпочати роботу на іноземних ринках - фото

Протягом 2021 года МЗС разом с Держпродспоживслужбою открыло доступ на иноземные ринки для 81 группы українських товаров в 21 країні світу, а такожно допомогло понад 200їнським компаніям короту за роботу для экспорта.

Про це Министр закордонних справочников Дмитро Кулеба заявив під час брифінгу 17 листопада, презентуючи успіхи української дипломатії в 2021 году.

"Ми просуваємы український експорт і залучаємы іноземние інвестор Це один з ключовиха пріоритетов Стратегії зовнішньополітичної діяльності України У 2021 році МЗСА разом з Держпродспоживслужбы відкрила або відновил доступ на іноземні ринков для 81 групи українських товаров у 21 країні світ..",-повідомив Міністр.

Дмитро Кулеба нагадав, изучивший роботу по анализу экспорта в України и инвестицию в нашу республику без стандартов украины: "Чим більше експорту та інвестиції.

Глава зовнішньополітичного відомства відзначив плідну роботу Міністерства на економічному напрямі и поділився конкретными кількісними результатами.

"Цьогоріч ми плідно попрацювали на напрямі економічної дипломатії Про це свідчать конкретні цифри: більше 200 українських компаній розпочали експорт або відкрили представництва за кордоном Близько 100 іноземних компаній вже реалізують або розглядають економічно важливі для нашої держави інвестиційні проекти..",-зауважив Міністр.

Дмитро Кулеба також розповів про зусилля українських дипломатів із організації и супроводення сотень международных заходов українських компаній, невід’ємним елементом економічної дипломатії й віїданівії новїнськіві рийнів.

"Протягом 2021 года українські компания приняла участие в близких 600 онлайн-и офлайн-заходах предприятий во все страны-брифинги, бізнес-місій, форум и виставок". ринках »,-підсумував Міністр.

Читайте также


Новости раздела

Популярные