Логитип newsgood.info

Сергій Шкарлет: З-поміж ключових завдань для нас - доступно и якісна дошкільна освіта, яка є стартовим майданчиком для навчання в Новій українській школі

20.12.2021 11:37

Під час онлайн-брифингу освидетельствования науки и науки, який відбувся 17 декабря 2021 года, Міністр освіти и науки Сергій Шкарлет представляет основы исследования сферы. "Одне з наших ключових зав

Сергій Шкарлет: З-поміж ключових завдань для нас - доступно и якісна дошкільна освіта, яка є стартовим майданчиком для навчання в Новій українській школі - фото

Під час онлайн-брифингу освидетельствования науки и науки, який відбувся 17 декабря 2021 года, Міністр освіти и науки Сергій Шкарлет представляет основы исследования сферы.

"Одне с нашими ключами загрузки-доступные компоненты и уникальная дошкільная платформа освидетельствования, яка стартовой платформы для особого освященного программного обеспечения и разработок доїнських разработок в Новых разработках, разработанных новаторскими разработками. який є державним стандартом дошкільну освіти и заснований по компетентному підході до освіти, и так опубликовано нову редакцію Закону "Про дошкільну освіту",-зазначив Сергій Шкарлет.

Він зауважив, що важнім завданням для МОН залишаться скорочення черги в садочок. Так, протягом 2021 года створено 11 431 додаткове місце у садочков (станом на 16 грудня). Загалом за 2 роки створено майже 25 тис. додаткових місць в садочках. Також збудовано та реконструйовано 115 ЗДО, відкрито 236 приватних закладів дошкільної освіти.

Министр також повідомив, для детей України розпочато всеукраїнський проект "Здорова Україна". В рамках межах проекта вже затверджено рекомендации по стратегическому развитию экономики и спортивной подготовки среднего образования на период до 2025 года, активно розвиваються секции, спортивные клубы, ДЮСШ.

Крім того, проводяться всеукраїнські та международні заходи. В рамках проекта "Украина" наша страна также приняла участие во всесоюзных спортивных играх ISF U15 и улучшила свое здоровье в загальнокомандном зале, а также представила 2 игры WORLD COOL GAMES, E-SPORT GAMES. Наразі триває реєстрація на національну Олімпіаду геніїв-GENIUS Olympiad Ukraine.

"Вперше за 30 років МОН разработал системную проформишнтацію середины школярів. Эта ставка для Міністерства в 2021 г. будет одним из пріоритетних, адже тільки для офіційною. перед собою амбітне завдання-запустить в этом же целевом оперативном обзоре "соціальний ліфт", який з’днає заклади освіти та роботодавців, как стане основою формування системного кадрового резервуїни ",-повідомив Міністр.

С цією метою було запроваджено Всеукраїнський проект по профорієнтації та побудови кар’єри "Обери професію своей мрії", який МОН реалізу спільно с Інститутом модернізації змістіціції освіти таєсоцініаї тасоцінії тасоцінії тасоцінії тасоцініаї.

Проект є результатом системного анализа преобразования світов кейсів з профорієнтації, які реалізуються на державном рівні в провідних країнах. Всього за 3 місяці роботи проект:

  • проведено понад 10 000 профорієнтаційних тестувань та консультацій;
  • інформаційно охоплено більш ніж 1 млн учнів старших класів, вчителів и їхніх батьків с усіх регіонів україни;
  • у школі кар’єрного консультанта вже навчаються понад 2 000 вчителів та шкільних психологів;
  • 12 событий, проведенных перед Всеукраїнським уроком с проформингом в прямом эфире, який увійшов до Національной Книги Рекордів якік масовіший в Україні. Нагадаємо, 17 декабря 2021 года представлен онлайн-брифинг Міністр освіти и науки Сергія Шкарлета підсумків освітньої и науки отрасли за 2021 год. Захид відбувся в Міністерстві освіти и науки за підтримки международного благодетельного фонда "Parimatch Foundation".

Читайте также


Новости раздела

Популярные