Логитип newsgood.info

Кампанія Щедрик: магія Різдва розпочалася сі святого концерта та 3D анімації

20.12.2021 13:07

18 грудня 2021 года в Киві стартувала культурно-мистическая кампанія "Щедрик: магія Різдва" / Щедрик: празднование рождественской магии.

Кампанія Щедрик: магія Різдва розпочалася сі святого концерта та 3D анімації - фото

18 декабря 2021 года в Киеве начала культурно-мистическая кампанія "Щедрик: магія Різдва"/Щедрик: празднование рождественской магии. Щедрика у яскравій 2D и 3D анімації от язичницького периода до сучасності.

Захид організували Міністерство культури и информаційної політики України разом с Державним агентством України с питань мистецтв та мистецької освіти та Міністерством закордонних справ України.

"Новый Щедрик лунав не лише на Михайловской площи в Киві. Його, як і щороку в переднем периоде, співаю в містах, містечках и селах по всьі свому світу". ми хочемо розказати іноземцев про производственный шедевр, який україна подарувала світі, і показати творчу, креативу и проактивну україну, яка стволового додану вартість для себя таіополінії. наступного року вона помандрує до США ",-наголосив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

"Посольство США в Україні раде бути партнером кампанії" Щедрик: магія Різдва/Щедрик: празднование рождественской магии ", яка сприяє промоції української культури на международной арене и посылке зв’язков України и прогрії. України, надзвичайно актуальна для новогодних, адже Україна утверджується як сучасна європейська нація. різдвяною класикою в усьому світі ",-підкреслила тимчасово повірена в правом США в Україні Крістіна Квін.

Під час концерта "Щедрик" и украинские різдвяні колядки и пісні виконали Злата Огнівіч, KRUTb, представники Національного секционного академического симфонического оркестра України, Національного секционного академического симфонического оркестра України, Національного секционного академического симфонического украинского музыкального музыкального "музыкального" музыкального "музыкального" музыкального концерна украинской музыки.

"Дуже радію, наш" Щедрик "наочний прикладной ваги культури для промоції України в світі. Моя сила, яка зачарову и зігріває музикою",-підкреслив Міністр культури та інформаційноїчініка України.

У 2D и 3D анімації на будівлі Дипломатичної академії України на Михайлівській площі представили чотири історичні етапи Щедрика: язичницкий період й український контекст пісні, вропейський, американский період та. Відеомапінг транслюватиметься у вечных годов також 25 и 26 грудня.

"Через твори мистецтва ми визємо себе та свою ідентичність. Тому вкрай важно нам, українцям, выберите традицию переключения живого виконання Щедрика и днати насколо неї реинших.-ком голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти Галина Григоренко.

12–16 сентября 2022 года МЗС разделом с частями мультимедійну інсталяцію Довженко-Центрі. Виставка мовою сучасного мистецтва, через використанцию ??звуку, проекцій, анімацій, кінетичних об "єктів, розкаже историю Щедрика, точки перетину музыкальной композиції з истории України и свіоютов культурою.

У 2022 года році кампанія буде представлена ??у США.

** Довідково

Щедрик-українська мелодія, яка стала символом різдвяних святых у всьому світі. Найбільше її знають у англомовному варіанті-Колокольня Кэрол. З простої народної фольклорної мелодії український композитор Микола Леонтович створив світовий шедевр. Вперше Щедрик Леонтовича прозвучав 105 років, в грудні 1916-го, а вже за кілька років ставил інструмент інструмент української дипломатії часів інструмент інструмент інів ії ії ії ї » Іспанії. Наступный код виповнються 100 років в момент, когда Щедрик за шаленим успіхом виконали на сцені Карнеґі Гол в Нью-Йорку. Після этого сообщения поступило в Мексику, Бразилию, Аргентині, Уругваї, Кубі и Канаді.

Читайте также


Новости раздела

Популярные