Логитип newsgood.info

Україна одна из перших у вропі пройшла осіній спалах захворюваності, - підсумки селекторної наради

20.12.2021 13:05

На свежей эпидемиологической ситуации с COVID-19 в Україні значно краще, ніж у багатьох європейских країнах. Про эту функцию в течение часа селекторной программы противодействия расширению коронавиру

Україна одна из перших у вропі пройшла осіній спалах захворюваності, - підсумки селекторної наради - фото

На свежей эпидемиологической ситуации с COVID-19 в Україні значно краще, ніж у багатьох європейских країнах. О его работе в час селекторной работы по расширению коронавирусної инфекции на територии Украины под головками Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

Як повідомили у Міністерстві охорони здоров’я, шість тижнів поспіль спостерігається зниження кількості госпіталізованих. Зайнятих ковідних ліжок наразі 21 567. За минулий тиждень було госпіталізовано 12 908 осіб.

За информацию МОЗ, Україна одна из перших в вропі пройшла осінній спалах захворюваності, і наразі показники відповідають середньоєвропейським.

Містр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, введена додаткова доза вакцины для людей с важными супутніми хворобами.

"Крім того, в січні МОЗ планує рассмотреть основы для можливості запровадення бустерної дози из урахуванням підходів вропейского Союзу",-обозначив Віктор Ляшко.

Як зазначили в МОЗ, 16 грудня было зарестровано наказанием Міністерства юстиции по расширению переліку професій, для яких вакцинація проти COVID-19 є обов’язковою. Наказ набере чинності 20 січня 2022 року та стосуватиметься всіх працівників органів місцевого самоврядування, закладывает охорони здоров’я державної й комунальной форми управлісті, и також всіх комунальнцих підприємств, та орган.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час наради наголосив, що українці, які щепилися за кордоном, також мають отримати переваги українського COVID-сертифікату.

"Люди, которые могут использовать вакцины для кордоном визнаними и світі вакцинами, так само повинні мати нагоду скористатися програмою Президента єПідтримка.

У Міністерстві охорони здоровь’я обозначили, для того чтобы виконання завдання попередньої селекторної наради було дозволено таким особам отримати український сертифікат у сімейного лікаря.

За інформацією Міністерства цифровой трансформації, в последнее время 3,6 млн людей скористалися послугою єПідтримка, из них вже майже 2 млн отримали кошти.

"Наразі до програми придналися 6 банков. За 10 проходов процес подключений. Загалом в банках відкрили більш ніж 4,6 млн спеціальних рахунків",-зазначив Віце-прем’єр-мініністрів-Мінстріформация информации.

Крім того, Мінцифри активно співпрацю з Національною поліцією и кіберполіцією щодо виявлення транзакцій установам, які не выдают визначени в переліку послуги.

Читайте также


Новости раздела

Популярные