Логитип newsgood.info

Количество відвідувів диної державної електронної системи в сфере будівництва склала понад один мільйон людей, - Наталія Козловська

20.12.2021 15:23

Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ) відвідало понад один мільйон людей. Наращивание у систем зареєстровано 128 тисяч документов и 615 тисяч документов. Про это повідомила з

Количество відвідувів диної державної електронної системи в сфере будівництва склала понад один мільйон людей, - Наталія Козловська - фото

Єдину державну електронну систему у сфері будівництва (ЄДЕССБ) відвідало понад один мільйон людей. Наращивание у систем зареєстровано 128 тисяч документов и 615 тисяч документов. Про это повідомила заступник Міністра розвитку громад и територій Наталія Козловська.

«Цифровізаций адміністративние послуги-один з "кит" реформи галузі містобудування Наразі ЄДЕССБ налічує понад мільйон відвідувач Важливы, що це істотно спрощує робот для професійної спільної-... Архітекторы, проектувальники, технічние інвентаризатор, інженер, спеціаліст органы контроля тего Вже Понад 25 тисячи авторизованих користувачів працюють системою, створюючи там документи и дозволи.

Зазначимо, на публічному порталі будь-яка людина може переглянути інформацію про всі об’єкти будівництва. У системі містяться дані про видані дозволи, акти готовности, технічну інвентаризацію та інше.

Даними вже користуються журналісти та громадські активісти для моніторингу забудови міст. Також організації, создаёт сервіси на основі критих даних. Та звичайні люди, які цікавлять тим, що будують у їхньому населеному пункту.

Нагадамо, у ході опитування 74% користувачів позитивно оцінили процес надання послуги у диній державній електронній системі у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталы Дія.

** Довідково

Дина державна электронная система в сфері будівництва разработала Міністерством розвитку громад и територій у співпраці с Міністерством цифровой трансформації для підтримки »проекту USAID/UK help" Прозорість и піддавнівініе управлініе.

Читайте также


Новости раздела

Популярные