Логитип newsgood.info

Мінфін: Допомога, яка виплачується в рамках Программы єПідтримка, не оподатковується податком на доходи физических осіб та військовим збором

20.12.2021 15:22

Законом Украины от 2 января 2021 года № 1932-IX "О внесении взноса в Закон Украины" Про Державний бюджет Украины на 2021 год "надзор за допомоги в рамках программы" Подтримка "внесено в Закон Украины

Мінфін: Допомога, яка виплачується в рамках Программы єПідтримка, не оподатковується податком на доходи физических осіб та військовим збором - фото

Законом Украины от 2 января 2021 года № 1932-IX "О внесении взноса в Закон Украины" Про Державний бюджет Украины на 2021 год "надзор за допомоги в рамках программы" Подтримка "внесено в Закон Украины от 15 декабря 2021 года. "Про Державний бюджет Украины на 2021 год" (далі-Закон № 1082), а само установлено, для порядка надзора за допомоги в рамках Программы "єПідтримка", її розмір и вимоги в суб’ктів затверджуються Кабінетом Міністрів 12 пн. "Прикінцеві положення" Закон № 1082).

Одночасно, додатком № 3 до Закона № 1082 "Розподіл видатків Державного бюджета України на 2021 рік" передбачено видатки державного бюджета на бюджетную программу "Надання допомоги в рамках Програми" єПідтримка ".

Постановою Кабинета Министров Украины от 9 декабря 2021 года № 1272 затверджено Порядок использования кошельков, переданный в государственном бюджете для поддержки допомоги в рамках Программы "Продвинутая программа" (далі-Порядок).

Водночас бюджетні кошти (далі-допомога) спрямовую фізичним особам-громадянам України віком від 18 років, яким присвоно реєстраційний номер облікової картки платника податків, які мобілікової картки платника податків, які мобілікій картіківківківківківківідія курї хворобы COVID-19, спричиненные коронавирусом SARS-CoV-2, однократной дозой однодозной вакцины или двумя предыдущими дозами водной вакцины (зеленая сертификация), які включил Всесоюзную ситуационную организацию по охране здоровья, отправку воронежских дозревателей відповідно до Порядка передачи допомоги в рамках Программы "єПідтримка", затвердженого постановления Кабинета Министра Украины от 09 декабря 2021 года № 1272 "Деякі питання допомоги в Програми" єПідтримка ".

Крім того, відповідно до п. 2 Порядку головним розпорядником бюджетных коштів и відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінекономіки.

Положен Порядку передбачено, що для виплати отримувачам допомоги:

Мінекономіки відкриває в Казначействі небюджетний рахунок групи 35 (далі-небюджетний рахунок) (п. 4 Порядку);

Казначейство забезпечьює відкриття асигнувань загального фонду державного бюджета и підставі платіжного доручения Мінекономіки перерахования из реєстраційного загальнійного фондуного бюджета.

Оповещение о доходе физических лиц регулируется роздимом IV Дополнительный код України (далі-Кодекс), выделенный до подпункта 165.1.1, пункт 165.1 статического 165 якого до заглавного мобильного (текущего) оподатковуваного дохода, поддерживаемого государственно-доп. , компенсацій (включаючи грошові компенсації особы з інвалідність, на діти з інвалідність при реалізації індивідуальних прогр реабілітації осіб з інвалідність, суй допомогите по вагітності те пологи), винагород і страховиха виплат, які отримує платника податки з бюджетов те фонды загальнообов’язковой державный соціальный страхування и у формальных финансовых организаций, участвующих в финансовом обеспечении общественного контроля за соблюдением законов и правил.

Відповідно до підпункту 1.7 пункт 161 підрозділу 10 розділу ХХ "Прикінцеві положени" Кодекс звеняються від оподаткування сбором доходов, чтобы сделать это из розділом IV доход не включается в предварительное оптовое оподание.

Таким чином, оскільки виплата допомоги здійснюється в рамках бюджетної програми "єПідтримка", а також за рахунок коштів, передбачених у державного бюджета на відповідний рік, чтобы сума такої допомоги здійснюється в рамках бюджетної програми "Підтримка", а також за рахунок коштів, передбачених у державному бюджетіться відповідний рік, чтобы сума такої допомоги подіднийсвідний рік, чтобы сума такої допомоги поднідний аналитический аналитический журнал с доходом и физическими лицами в зависимости от категории 165.1 пункт 165.1 статьи 165 Кодекс и військовим сортировкой категории с підпунктом 1.7 пункту 161 підрозділу 10 розділу ХХ "Прикінцеві положення".

Читайте также


Новости раздела

Популярные