Логитип newsgood.info

Понад 3,6 мільйона українців вже подали заявки на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка

20.12.2021 15:21

Понад 3,6 мільйона українців подали заявки на отримання 1000 грн за программу єПідтримка, яка стартувала 19 грудня поточного року. Програма членов Совета Президента Украины и другие страны заохотилис

Понад 3,6 мільйона українців вже подали заявки на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка - фото

Понад 3,6 мільйона українців подали заявки на отримання 1000 грн за программу єПідтримка, яка стартувала 19 грудня поточного року. Программа инфекций Президента Украины и другие страны могут использовать вакцину против COVID-19, а также другие вакцины от вируса COVID-19, а также более ранние вакцины в пандемиях, регионах, пассажире, спорте.

Независимо от умов програми 1000 грн можно отриматировать все повнолітні громади в України, чтобы пройли повний курс вакцинации против COVID-19. На срочном доступе в мобильное застосунку Дія. На другом етапі програми (2-3 квартал 2022 года) буде запропоновано альтернативный механізм нарахування, над яким зараз працюють.

Щоб отримати кошти українцям потрібно:

  • загрузить застосунок Дія та авторизуватись у ньому;

  • переконатись, чтобы у мобильного застосунку Дія є "зелений" COVID-сертифікат про дві дози вакцинації;

  • зайти у розділ Послуги та вибрати єПідтримку;

  • оформить рахунок єПідтримка через мобильный застосунок Дія, перейшовши для посылок в онлайн-банк, или заздалегідь в один з банків-партнерів;

  • завершить реєстрацію по підказкам и очікнуть застраховать кошельков, подать на рахунок впродовж кількох днів. Кошти можна будерат витити для придания абоненту в спортзал чи фітнес-клуб, билеты в кінотеатру, театру, музею, залізничних и авіаквитків для подорожей Україною, книжок. Перелік послуг планується поступово розширювати, разі Уряд напрацьовує механізм надання 1000 грн на покупку ліків в аптеках українцям, старшим за 60 років.

    Кошти надаються на 4 месяца в момент отправки, витратити иїх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал на касі компанії). Банки розпізнаватимувают категории товаров за посылку при оплате, так же витратити гроші на інші цілі, ніж передбачені програмою, перевести их на карту, зняти отівкою-буде неможливо.

    Докладніше як отримати виплату: https://e-aid.diia.gov.ua

Читайте также


Новости раздела

Популярные