Логитип newsgood.info

В України з’явився офіційний акаунт - Ukraine.ua

20.12.2021 15:22

Міністерство закордонних справ України разом с командою онлайн-медіа СЛУХ запустили офіційну сторінку України в Spotify - https://cutt.ly/spotifyukraine. Сторінку створили англійською и українською м

В України з’явився офіційний акаунт - Ukraine.ua - фото

Міністерство закордонних справ України разом с командою онлайн-медіа СЛУХ запустили офіційну сторінку України в Spotify-https://cutt.ly/spotifyukraine. Сторінку створили англійською та українською мовами для просування позитивного іміджу країни серединыіноземної аудиторії, зокрема через сучасну українську музику. Також плейлисти доступный на офіційный сайті України: https://ukraine.ua/blog/spotify-ukraine/

Концепція українського Spotify-це емоції. Сторінка пропонує слухачам композиції, які відповідають їхньому емоційному стану. До текущей подборки увійшли 6 тематических плейлистов, кожен с яких изображений свій настрій. Наприклад, якщо слухач відчуває щастя, натяжение или легкий смуток, сторінка пропону: «У мене є для тебе пісня, якщо ти відчваєш це».

Окрім сучасної української музики, сторінка також популяризує туристичні магніти та українську культуру, зокрема кухню. У одному з плейлистів, наприклад, щастя порівнюється з відчуттям, коли український борщ вийшов достатньо червоним. Також окрема підбірка присвячена Різдву та Щедрику (Колокольня Кэрол).

У оформленні сторінки використовая быть світлини українських фотографий-партнерская фотобанка на офіційном сайте України и бренд України UkraineNOW.

Окрім офіційного сайту Ukraine.ua и акаунту в Spotify, Україна також має офіційні сторінки у Facebook (Ukraine UA) та Instagram (@ ukraine.ua).

Читайте также


Новости раздела

Популярные