Логитип newsgood.info

У київських аеропорта прикордонники виявили вже 723 выпусков COVID-сертифікати

20.12.2021 15:42

За минулу добу, 19 грудня, прикордонники в столичных аеропортах виявили 11 COVID-сертифікатів с ознаками підробки. Дополнительная информация об использовании специальной системы SafeBorder для чтения

У київських аеропорта прикордонники виявили вже 723 выпусков COVID-сертифікати - фото

За минулу добу, 19 грудня, прикордонники в столичных аеропортах виявили 11 COVID-сертифікатів с ознаками підробки. Новая отгрузка использования специальной системы SafeBorder для чтения QR-кода на сертификационные программы виявили 723 версии.

Повідомля TrueUA, з посиланням на ОКПП "Киев".

Зазначться по 11 COVID-сертификациям с оценками результатов исследований в пункте пропускной способности "Бориспіль".

Нагадаємо, що за допомогою програмного забезпечення

SafeBorder прикордонники здійснюю электронную проверку COVID-19-сертифікатів, підтверджують вакцинацию громадян, негативний результат, проверка или одужение від хвороби.

"Сканування QR-код займає всего кілька секунд, що значно пришедший проход контролю и допомага эффективно учитывает недійсні документи, як результат,-викривати підробки",-додали у відомстві.

Використанция завідомо підробленого документа-карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян или решить по строкам до шести, или обмеженням волі по строкам до двох років.

Читайте также


Новости раздела

Популярные