Логитип newsgood.info

Уряд затвердив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакеты

20.12.2021 16:28

В ряд встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакеты. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Уряду. Воно вступает в силу с 1 февраля 2022 года. Це дозволить обойтись без пла

Уряд затвердив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакеты - фото

В ряд встановив мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакеты. Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Уряду. Воно вступает в силу с 1 февраля 2022 года.

Це дозволить обойтись без пластикових пакетов и покрутить аналитическую ситуацію в країні.

«Кожна українець в середньом використовує 500 пластиковиха пакетов щорка. Вонь слугують лише декільку хвилин, а потіе розкладаються понадами століття, забруднюючь довкілль. Затвердження мінімальняя роздрібняя ціны на пластикові пакети стимулюватиме громадяна використовувати багаторазові екологічні торбинки того дозволить захистити довкілля і здоровьих людей від шкідливых впливу мікропластику ",-обозначив Перший заступник Міністра економіки України Денис Кудін.

Так, международные роздрібні ціни на пакетах с стінками товщиною понад 50 микрометров, предназначенные для пакувания и транспортировки товаров на точных роздрібної торгівлі, посылок: обработка и сфера

  • 2,00 грн-пакет без ручок і бокових складок;

  • 2,50 грн-пакет без ручок, але з боковими складками или з ручками без бокових складок;

  • 3,00 грн-пакет з ручками і боковыми складками. Нагадаммо, в июне 2021 года набросок информации Закон № 2051-1 "Об обмене пластиковыми пакетами на територии Украины". Законом, зокрема, забороняться бесплатно розповсюдження пластикових пакетов у роздрібній торгівлі и закладах громадского харчування с 10 грудня 2021 року.

    Водночас ці вимоги не поширюються на біорозкладні та надтонкі пластикові пакети, що обозначені для пакування и транспортування свіжої риби, м’яса, сипучих продуктов, льда и використовая як первая упаковка до 1 січня 2023 року.

    Крім того, с 10 января 2022 года забор был произведен в магазинах и закладах громадного харчевания надтонких (с добавлением стінков товщиною менше 15 мікрометров), пластмасс (із стінками товщиною від 15 до 50 міків).

Читайте также


Новости раздела

Популярные