Логитип newsgood.info

Водіям назвали головні помилки при прогріванні салону автомобиля

20.12.2021 16:59

В холодном пору кожному автомобилю хочеться, в салоне машины прогрівся якнайшвиде, протеиновая машина своих ж діями, навпаки, уповільнюю цей процес. Украинцам показали полноприводный ЗАЗ, который не

Водіям назвали головні помилки при прогріванні салону автомобиля - фото

В холодном пору кожному автомобилю хочеться, в салоне машины прогрівся якнайшвиде, протеиновая машина своих ж діями, навпаки, уповільнюю цей процес.

Украинцам показали полноприводный ЗАЗ.

Более широкие пометки для прогрева салона автомобиля перераховали вид AmperCar.

Перша помилка-довго гріти автомобилей на холостих. Якщо на вулиці сильний мороз, чтобы деформировать двигуни можуть так и не исследовать робочої температури. У русі будь-який двигун прогрівається швидше, есть потрібно извлечь міру і не перевантажи агрегат. Перші кілька хвилин потрібно рухатся на невеликій скорости и обертах, дозволяючись розігрітись усім механізмам авто. Також уникайте різких прискорень.

Друга помилка-вентилятор на максимум. Іноді водії занято рано вмикають пічку на повну потужність, так как двигун прогрівається довше, оскільки все тепло агрегат відразу ж віддає обігрівачу. Краще или тимчасово вимкнути обдування, или на международной швиде направить повітря на вітрове скло.

Третя помилка-вимкнення рециркуляції повітря. Разом с вентилятором потрібно вмикати в режим рециркуляций повітря-это полегшить роботу обігрівача, тому кому не доведеться нагреть холодное повітря с вулиці.

Читайте также


Новости раздела

Популярные