Логитип newsgood.info

Міжвідомчий координаційний штаб розглянув стан посилення охорони кордону з Білоруссю

20.12.2021 17:56

Ежегодный в Адміністрації Держприкордонслужби відбулося чергового засідання Міжідомчого координаційного штабу, який створений для протидії можливій міграційній кризі на кордоні с Республікою Білорусь

Міжвідомчий координаційний штаб розглянув стан посилення охорони кордону з Білоруссю - фото

Ежегодный в Адміністрації Держприкордонслужби відбулося чергового засідання Міжідомчого координаційного штабу, який створений для протидії можливій міграційній кризі на кордоні с Республікою Білорусь.

На новых условиях представлены все склады сектору безпеки и обороны, в рамках специальной прикордонной операции "Полисся", а также представники региональных координационных штабов.

Учасники обговорили результаты основного етапу операції та стан посилення українсько-білоруської ділянки державного кордону.

Перший заступник Голови Державної прикордонной службы Украины, руководитель Міжвідомчого координаційного штабу Володимир Нікіфоренко відмітив, для такого формата взаємодії, такого формата досвіду між всіма учасниками раніше нелоло.

"Минулого направления ми тренувалися в локальных масштабах, и так як цього показания-вперше. Мали этим показателем потренуватися, подивитися, як ми скоростными командами реагумо на среднюю обстановку, як ми скоростные прибуваю и розгортаються наши силитологические поисковые справочники . Заметно ми сподіваємосия, чтобы нам не доведеться застопорить нашу сталь на практике, протеингу для нас стали вкрай корисними, адже ми маємо бутиками, готовыми к розвитку ситуації за провері-якими сценаріями »,-відміківіківолодимир.

Учасники засідання наголосили, за спільними зусиллями реалізовано весь необхідний комплекс заходов-від системи управления залученими силами-до злагодженості дій на державному кордоні. При цьому Міжвідомчий координационный штаб, як національна платформа сектору безпеки и обороны, забезпечить готовность к запровадению відповідних специальных и правових режимов в прикордонии.

Окремо зазначалося, аналіз обстановки на українсько-білоруській ділянці державного кордону и результаты спільних дій свідчать проэфективность проведениих заходов на протидії загрозии по расширению штучної міграційної критичности.

Також учасники відмічали необхідність продовження спеціальних та оперативно-розшукових заходов для відстеження обстановки на державном кордоні и контроль прикордонных участков с метою своего собственного отримання даних про підготовку перемігіщення. Крім того, в монорингу кордону зачисляется использование открытых безпроблемных авіаційних комплексов и пілотованої авіації, а в прикордонні-проведение профілактичних заходов для упорядочения по прикордонному законодательству.

Читайте также


Новости раздела

Популярные