Логитип newsgood.info

Понад 140 сіл Полтавщини під’єднали до быстрого интернета

20.12.2021 17:54

Міністерство цифровых трансформації України успішно реалізу проект "Интернет-субвенція", у которого есть участь і територіальні громади Полтавщини. За словами заступника голови Полтавської ОДА з пита

Понад 140 сіл Полтавщини під’єднали до быстрого интернета - фото

Міністерство цифровых трансформації України успішно реалізу проект "Интернет-субвенція", у которого есть участь і територіальні громади Полтавщини.

За словами заступника голови Полтавської ОДА с питанием цифрового розвитку, цифровой трансформацій і цифровізації (CDTO) Игоря Панченка, наразі понад 140 сіл у 30 територіальных громадах області вперше під’єднали до швидкісного інтернету. 44 тисячі мешканці Полтавской області тепер мають змогу під’єднати свої домівки к оптичному интернету. Для цього интернет-провайдера проклали понад 1000 кілометрів волоконно-оптичних мереж.

"Доступно до мережі вже отримали більш ніж 360 соціальних закладных регионов, середины 108 будинків культури, 56 бібліотек, 47 шкіл, 31 садочок, 97 ФАПів, 5 ЦНАПів, 2 органических місцевівцівнісів інівінівнівнівнівнівнівнівнівнівнівнівнівнівнівнім производством , що установи, під’єднані за кошти субвенції, отримають бесплатный быстрый интернет до кінця 2022 року ".

За реалізаціє проект можна стежить по рассылкам: https://bit.ly/3yQAoMc.

По межах проекту Полтавщина отримала 40,5 млн грн субвенції. Реалізують його відповідно до Стратегії розвитку области на 2021-2027 годы, яку голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов презентував на початку цього региона.

Нагадамо, у разі затримки під’єднання сіл до оптичного интернета в 2021 году оператори й громади можуть [укласти додаткову](https://thedigital.gov.ua/news/u-razi-zatrimki-pidednannya-sil-do-o internetu-u-2021-rotsi-operatori-zmozhut-otrimati-oplatu-u-2022-rotsi) угоду та отримати оплату в 2022 році.

Читайте также


Новости раздела

Популярные