Логитип newsgood.info

ЦНАПи допоможуть українцям отримати 1000 гривень в межах єПідтримки

20.12.2021 18:11

Понад 1,2 тисячі Центрів надання адмінпослуг предоставил консультированию відвіду посетителей, оплатив 1000 гривен за межах проект єПідтримка. Это дасть змогу якомога більшій кількості українців пода

ЦНАПи допоможуть українцям отримати 1000 гривень в межах єПідтримки - фото

Понад 1,2 тисячі Центрів надання адмінпослуг предоставил консультированию відвіду посетителей, оплатив 1000 гривен за межах проект єПідтримка.

Это дасть змогу якомога більшій кількості українців подати заявку и підтримати бізнес, який найбільше постраждав під час пандемії.

Отримати финансовую поддержку від державы можуть громаду України віком від 18 лет, чтобы мають зелений сертифікат про вакцинацию в застосунку Дія. Заявку можна подати от 19 до 29 грудня включно. Детальніше про те, як єПідтримка працює в Дії, дізнайтеся із сайту.

Якщо ви отримали 2 вакцинации, это не маєте зеленого COVID-сертификата в застосунку, ЦНАПи також допомагають згенерувати його.

Нагадуємо, чтобы кожен відвід читатель мог залить свій отзыв о сервисе в ЦНАПі для допомогою QR-кодами или исправить потрібний ЦНАП на мапі Дія.Центрів.

Читайте также


Новости раздела

Популярные