Логитип newsgood.info

Авторитетний автовиробник буде збирати автомобиль с бракованих запчастин

20.12.2021 19:09

Керівник научно-исследовательского центру Toyota Такефумі Шига заявив, японская марка почтового отправления, использовала бракованные детали у виробництві новых машин, але запевнив, що безпека и прод

Авторитетний автовиробник буде збирати автомобиль с бракованих запчастин - фото

Керівник научно-исследовательского центру Toyota Такефумі Шига заявив, японская марка почтового отправления, использовала бракованные детали у виробництві новых машин, але запэвнив, що безпека и продуктивность автомобилей не постраждаю.

Украинцам показали полноприводный ЗАЗ.

Під час брифингу из журналов Такефумі Шига сказок, для деталей, які клієнти зможуть легко побачить, Тойота ставитиметься які раніше, есть в автомобилях є багато місць, які люди не бачать. Пізніше Toyota пояснила, про які дефекти йдеться. Насамперед почитать використовати мікросхемы с невеликими зовнішніми пошкодженнями, які нормально працюють, але виглядають не ідеально, повідомляє «Автомир».

Ранние внутренние правила Toyota предусматривают возможность выбора компонентов с вм’ятинами или подряпинами, которые могут быть проверены в новых машинах для проверки запчастей. У Toyota наполягають, бесплатно и продуктивность новых автомобилей не позначать, а покупатели взагалі нічого не помітять.

Toyota опинилася в непростій ситуації через дефіцит електронных компонентів-пополнять перевищує пропозицію навіть на дорогі моделі, як, наприклад, Land Cruiser 300. В системной ситуація погіршилася, Toyota может в виконати річтжевний планібиробівській компоновкітічвічтвітрічвій тэгівічній планівічняк.

Читайте также


Новости раздела

Популярные