Логитип newsgood.info

COVID-сертифікти по одужання, дитячі та на підставі ПЛР-тесту можна згенерувати на порталі Дія

20.12.2021 20:06

Всегда на портале Дія можна згенерувати ще три типа COVID-сертифікатів: на підставі результату ПЛР-тесту, про одужання и дитячий. Згенерувати сертифікат дуже легко и быстро, осколки в жовтні Уряд спр

COVID-сертифікти по одужання, дитячі та на підставі ПЛР-тесту можна згенерувати на порталі Дія - фото

Всегда на портале Дія можна згенерувати ще три типа COVID-сертифікатів: на підставі результату ПЛР-тесту, про одужання и дитячий.

Згенерувати сертифікат дуже легко и быстро, осколки в жовтні Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів. Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокріма і Дія.Підпис, для якого було потрібно підтвердження особи за допомогою удостоверение личности с фотографией. Тепер достатньо згоди користувача.

Як згенерувати сертифікат на порталі?

-Авторизуйтеся на порталі Дія: https://diia.gov.ua/.

-Оберіть розділ "Послуги"-"Здоров’я" и оберіть потрібний тип сертифіката: "COVID-сертифікат про негативний ПЛР-тест" чи "Сертификат про одужання від COVID-19"

-Дайте згоду на передачу даних от Електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ) у Дію.

Дітям от 12 лет, які отримали хочешь одну дозу вакцины, батьки можуть згенерувати COVID-сертифікат у розділі "Здоров’я"-"COVID-сертифікат про вакцинацію". С 14 років підлітки можуть самостийно авторизоваться на портале через BankID, якщо вже мають банківську картку. А якщо в дитини ще немає паспорта, це можуть зробити батьки.

COVID-сертификация на выбор ПЛР-тест на 72 года после того, как был проведен анализ. COVID-сертификация по утверждению может быть отриматирована не ранее 15-го дня после публикации лікарм діагнозу COVID-19 и внесения документов в ЕСОЗ. Такий COVID-сертифікат буде чинним 105 дней в дати встановлення діагнозу.

COVID-сертифікат у Дії є одним из наиболее важных документов серед українців-на сегоднешний згенеровано 12,8 млн сертифікатів. Количество COVID-сертифікатів щодня зростає. Для допомогти кожному українцю отримати сертифікат у Дії, Мінцифри створило спеціальний лендинг. Він доступный _за посиланням.

Там можна знать всю необхідну информацию о видах COVID-сертифікатів, інструкції и необхідні умови для генерування. Також на лендингу розміщені відповіді на найпоширеніші запитання. Наприклад, чому не підтягується сертифікат или робити, якщо сертифікат зник из застосунку.

Проекти реалізовані Мінцифри спільні с МОЗ України, НСЗУ и за підтримки Представления вропейского Союзу в Україні, проект EU4DigitalUA Програмий EGAP, виконується СХідна вропейская та фінансуа.

Нагадамо, команда Мінцифри спільно с регіональними командами цифровых ї України запустила офлайн-пункты Команди підтримки Дії с допомоги в отриманні COVID-сертифікатів по всем областям. Також допомогу с сертифікатами можна отриматировать в ЦНАПах, центрах Дія.Бізнес и деяких бібліотеках. Проект реалізовано для допомоги "Цифровая, эксклюзивная, доступная: підтримка цифровых правительственных услуг в Украине" (Проект підтримки Дія), чтобы впроваджуться ПРООН за Підтримки Швеції, за підтримскую финансовую компанию в Украине.

Читайте также


Новости раздела

Популярные