Логитип newsgood.info

Прем’єр-міністр: Найближчим часом в МОЗ ухвалять рішення про дату й порядок установки бустерної вакцины против COVID-19

21.12.2021 00:35

В Україні достатньо вакцин для щепления українців проти коронавірусу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час ефіру програми "Свобода слова" на ICTV. За його словами, в Україні є запас

Прем’єр-міністр: Найближчим часом в МОЗ ухвалять рішення про дату й порядок установки бустерної вакцины против COVID-19 - фото

В Україні достатньо вакцин для щепления українців проти коронавірусу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час ефіру програми "Свобода слова" на ICTV. За його словами, в Україні є запас у понад 9 млн доз вакцин от 4 виробников, визнаних в світі.

"Люди могут использовать нашу бесплатную вакцинацию в зависимости от того, каковы их стандарты. Положение о проверке в центрах вакцинации, спілзначати зивотивоном и лікарями". єр-міністр.

Денис Шмигаль зауважив, що наказанный Міністерства охорони здоров’я від 16 грудня дозволяється испытать третьи дози для людей зі слабым иммунитетом. Крім того, найближчим часом відбудеться засідання експертної ради МОЗ, яка ухвалить рішення про дату й порядок застосування бустерної дози.

Як зазначив Прем’єр-міністр, за цену в Україні внесено 27 миллионов щеплень против COVID-19.

Читайте также


Новости раздела

Популярные