Логитип newsgood.info

Аудитори Луганщини протягом січня - листопада 2021 года забезпечили відшкодування втрат на суму 16,2 млн грн

21.12.2021 09:04

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня - листопада 2021 года виявили порушень, щоели до втрат фінінансових та матеріальних ресурсів, на загальн

Аудитори Луганщини протягом січня - листопада 2021 года забезпечили відшкодування втрат на суму 16,2 млн грн - фото

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня-листопада 2021 года виявили порушень, щоели до втрат таких сумінансових та матеріальних ресурсів.

Завершено 5 державных финансовых аудитов, в течение нескольких часов проведен анализ ее эффективного управления, порушення, призваны (можуть призвать) до втрат финансовых ресурсов на суму 206,4 млн грн. Об’єктам контролю надано 47 пропозиций для повышения эффективности использования финансовых ресурсов и анализа.

Від упровадження пропозицій за результатами державных финансовых аудитів отримано економічного ефекту на суму 74,7 млн ??грн.

За недотримання законодавства 14 посадок осіб притягивается до адміністративної відповідальності та 2-до матеріальної.

До об’єктів контролю, произведено внесение изменений в бюджетное законодательство, в 4-х випадках застопорились заходы во временное передвижение по неналежному бюджетному законодательству с использованием операций по усвоению операций по суммам 0,5 млн грн, в 1 випадку-зупиння.

За результатами захода державного финансового контролю управленцев місцевих органів влади й місцевого самовосстановления, підпримств, установилі організацій прийняли 11 управленческих участков.

Матеріали 19 захода державного финансового контролю передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результаты їх розгляду розпочато 2 судебных рассмотрения и вручено 3 письмових рассылки по уголовному правовому делу. Крім того, за результаты участия в перевоплощениях правоохоронних органов вручено 13 подтверждений о расследовании в уголовном правопорядке.

Для получения и предотвращения легализации (відмиванню) дохода, одержимости злочинним шляхом, до Государственной службы финансового мониторинга України надіслано відомостії про відмиванну финансовую операції, по анализу финансовых отчетов.

Читайте также


Новости раздела

Популярные