Логитип newsgood.info

Дмитро Кулеба: Новая цифровая платформа МЗС України НАЗОВНИ дозволить збільшити інвестиції

21.12.2021 12:52

Начальник закордонных справок України Дмитро Кулеба презентував новую цифровую платформу МЗС України NAZOVNI, завязал доступ к новым возможностям на іноземных ринках. Дмитро Кулеба презентував нову п

Дмитро Кулеба: Новая цифровая платформа МЗС України НАЗОВНИ дозволить збільшити інвестиції - фото

Начальник закордонных справок України Дмитро Кулеба презентував новую цифровую платформу МЗС України NAZOVNI, завязал доступ к новым возможностям на іноземных ринках.

Дмитро Кулеба представил новую платформу у присутності Президента Украины Володимира Зеленского під час Конференції українських послів-2021 «Стратегия сильної держави» у державній резиденції «Синьогора».

«Цифров платформа NAZOVNI створить нові економічні можливості для українського бізнесу в світі, допоможа збільшить експорта тех залучитей нові іноземні інвестиції та технології в Україну. Ца новьего рівень взаємодії державьте тот бізнес. Українські компанії зможуть всьую у декільки клік отриматьте послуги МЗСА тех 131 дипломатичної установи України для просвещения товаров и посылки за кордоном ",-розповів Міністр.

Глава МЗС України нагнетает, підтримка експорту и залівінвестицій вход в шесть головных пріоритетів Стратегії зовнішньополітичної діяльності України.

На платформах NAZOVNI український бизнес может получить доступ к новым возможностям на иноземных ринках. Все що потрібно-зареструватися на платформеі та створити заявка. Дипломати перевірять її та одразу включить в активну роботу. МЗС України допоможе:

 • знайте актуальные мышцы для кожного окремого ринку

 • проанализировал ринок и знающие точки взамовигідної співпраці

 • ознайомитися з економічним паспортом країни

 • знайте и проверяйте ділових партнеров

 • отримати підтримку проектної діяльності

 • отримати консультацію щодо роботи за кордоном

 • принимает участие в визитках и бизнес-школах за кордон Завтраки новых систем, МЗС системно расширяют данные с українськими операторами и іноземными инвесторами, задерживают контакты и информируют информацию о часах ротаціватрификации и статистической информации.

  "Ми цифровое представление политики МЗС будет сделано для конкретного внесения окремого посольства в розвиток торгівлі и інвестицій. Це буде мотивированы українську дипломатію.

  На основе NAZOVNI працюватиме потужний аналитический центр, який инструмент в автоматическом режиме обработки данных о правилах обработки данных, рейтинге и подборке материалов, підбиратикращений наборов материалов для анализа материалов для анализа материалов.

  «Відтепер НАЗОВНИ-это сервіс глобализації українського бизнеса и головний інструмент просування експорту за кордон для сприяння українських посольств»,-заявил Дмитро Кулеба.

  Министр нагадав, президент минулого президента Володимир Зеленский поставил українській дипломатії завдання максимально сприяти бізнесу в виході на зовнішні ринки.

  «За этот рік диплом допомогли понад 200-м українським компаніям розпочати экспорт чи роботу за кордоном. 81 группа українських товаров заявлена ??в 21 країні світу. .

  Нова цифровая платформа МЗС NAZOVNI в доступе для посиланням http://nazovni.online/ та працює у тестовому режимі. Портал буде вдосконалюватися на основі відгуків користувачів.

Читайте также


Новости раздела

Популярные