Логитип newsgood.info

Олена Висоцька: Обновление инфраструктуры пенітенціарної системи - это питание як безпеки суспільства, так й іміджу України

21.12.2021 12:50

За прикладом європейских країн, головна ідея в’язниці має полягати у наголосі на реабілітації в’язнів, а не на покаранні. В Украине ж пенетенціарная система довгі роки залишалась спрямованием не на в

Олена Висоцька: Обновление инфраструктуры пенітенціарної системи - это питание як безпеки суспільства, так й іміджу України - фото

За прикладом європейских країн, головна ідея в’язниці має полягати у наголосі на реабілітації в’язнів, а не на покаранні. В Украине ж пенетенціарная система довгі роки залишалась спрямованием не на віправлення правопорушника, а на його тимчасову изоляцию від соціуму. З наближенням українського законодавства до вропейских норм почали змінюватися и переходы к діяльності системи виконання кримінальних покарань. Про это говорила заступник Міністра юстіції Олена Висоцька під час засідання урядові Комісії из питань виконання рішень вропейского суда с правыми людьми, я варке було присвячена питання розробленнянії механнизм усіїнії усыпнів ненастроенных проблем.

Так, Олена Висоцька розповіла, протягиванием 2020-2021 годов в Мін’юстом было разработано низкое законодательное регулирование, спрямованих на комплекс реформу системы и виконання кримінальнихрань и виріш покення проблем вказаних. Це, зокрема, законопроекти щодо:

 • розвитку пробації;

 • ефективного производства без изоляций від суспільства;

 • раціонального использования бюджетных кошельков;

 • можливості просмотра призначенного покарання у вида довічного познания волі;

 • збереження життя засуджених та осіб, узятих під варту;

 • створення механізму поновление прав у зв’язку з неналежными умовами тримання;

 • ефективного захисту прав засуджених та ув’язнених;

 • визначення умов проходження служби персоналом ДКВС України;

 • захисту процесуальних прав неповнолітніх. Говорячи про зміни, яких вже вдалося исследования, особливу увагу заступник Міністра юстиції звернула на послідовну роботу в напрямі покращення матеріальних умов тримання правопорушників під вартою.

  "Приведено умов тримання международных стандартов одним из предприятий гражданского сектора на особом рынке-одна с тихой рекомендацией, я рецензируемый сторонний комитет по разработке, составленному составу, представленный таким образом. пенітенціарної системы приведение відповідність до міжнародних стандартных комнально-побутових и санитарно-гігігінічних умов утримання засуджених и осіб, измененных під варту »,-оценила заступник очіюльника.

  Так, щоб покращити умов тримання у слідчих средств, генеруючи при цьому кошти для відповідних потреб всередині системи, було запроваджено експериментальный проект "Платные камни в СІЗО". Лише за проект реалізації цього проекта вдалося заробити близько 7 млн ??грн, які й направляють на ремонт безкоштовних камер.

  З метою економії витрат на утримання малонаповнених установил здійснюється процес закриття установи или зміна виду режиму. Так, оптимізовано шляхом консервації 39 установ. Зважаючи на це и через брак коштів на капітальні видатки для установления виконання покарань, народився ще один проект-"Велика приватизація в’язниць". Першим успішним його кейсом є продаж Львівської виправної колонії. Этот онлайн-аукцион завершился ростом цен в 8,8 раза. Установлено було приватизовано за 407,5 млн грн, для 150% більше, ніж надходження відиза приватції за весь 2018 рік (269 млн грн). 70% вирусов спрямовано до специального фонда Державного бюджета Украины на відбудову в’язничної инфраструктуру. Так, вже розробляється необхідна документація для зведення сучасних, стандартизованих для європейським зразком слідчих ізоляторів на околиці Львова и за межами Києва.

  Порядок із зазначеними проектовми, Мін’юстом разработан також концепт модельної в’язниці, яка передбачатиме апробовані кращі західноєвропейські практики и знайде свою реалізацію в проекте «Модельна в’язниця». Об’ктом для його реалізації обрано Уманську виправну колонію №129.

  "Через те, що свого часу в нашем державе не было создано на своих умов утримання в’язнів, нині Україна показывает шалені кошти на виплату компенсацию, пов’язаних із цим. Умови утримання мають бути нормальными-це авропейская и світова практика.

  Крім того, протягом 2020-2021гг. запроваджено платные услуги для увеличения доступа к интернету и телефонному каналу для допомого ІР-телефонії; увеличено количество операций ув’язнених, цифровая система ДКВС; створено системы рейтинга установление кримінальних покарань, на основе якої прийматимуться управлінські рішення тощо.

Читайте также


Новости раздела

Популярные