Логитип newsgood.info

Денис Шмигаль: Реалізація кліматических цілей Європейського зеленого курсу дозволить покращить якість довкілля та життя громадян

21.12.2021 15:10

Зміна клімату - прілитне питання, яке залишается на порядку денному світової спільноти в Украине. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час другой засідання робочої групи из питань коорди

Денис Шмигаль: Реалізація кліматических цілей Європейського зеленого курсу дозволить покращить якість довкілля та життя громадян - фото

Зміна клімату-прілитне питання, яке залишается на порядку денному світової спільноти в Украине. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час другой засідання робочої групи с питань координації подолання наслідків зміни клімату в рамках ініціативи Європейської комісії "Європейский курс.

Засіданни відбулись у вівторок, 21 грудня, за участі Віца-прем’єр-міністр-Міністр з питань європейської той євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, Міністр розвиток громад той територій Олексей Чернишова, заступник керівника Офісу Президент Ігоря Шурми, представник Міністерства екології, Міністерства економіки, Міністерства фінансів та експертного середовища.

Прем’єр-міністр підкреслив, из наслідки змін клімату є одним из найгостріших світових викликів, і Україна не може залишатись осторонь. За иным словами, важно передать продукты для погашения діалогу с контекстом вропейского зеленого курсу с участием членов украинской конференции в конференц-залах ООН в Гос.

"У экологически чистых продуктов в производстве зеленого зеленого курсу на основе экологического зеленого курения.

Також Глава Уряду додав, що реалізація кліматических цілей передбачає низку ключових трансформацій. Для их достижения необхідно створити постійні сектора робочі групи и координаты зусилля всех учасниківколо Стратегії зеленого перехода.

Так, вже створено постійні підгрупи за такими напрямками:

  • Енергетична незалежність і трансформація енергетики

  • Енергоефективность и термомодернизація

  • Нова конкурентоспроможна економіка

  • Кліматические фінанси для забезпечени зеленого переходу.

Время заселения было нагрето, в Украине подает мету и цілі вропейского зеленого курсу. Учасники обговорили низко важные питань щодо їх реалізації, зокрема у сфер енергоефективності, постачання енергоресурсів, промисловості, а також розвитку фінансових інструментів для підтримки трансформацій.

Читайте также


Новости раздела

Популярные