Логитип newsgood.info

Експорт українських товаров до Китаю зріс на 20%

21.12.2021 16:09

За 10 месяцев 2021 года экспорт українських товаров до Китаю зріс на 20% и склав 12% від усього українського експорту. Найбільше зростання відбулося по м’ясу и їстівним субпродуктам - 164%, по зерну

Експорт українських товаров до Китаю зріс на 20% - фото

За 10 месяцев 2021 года экспорт українських товаров до Китаю зріс на 20% и склав 12% від усього українського експорту. Найбільше зростання відбулося по м’ясу и їстівним субпродуктам-164%, по зерну зростання склало 46%, по овочах-25%. Про ее повідомила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька во время заселения Ради питань зовнішньоекономічної діяльности при ТПП України.

"Експорт до Китаю настольные машины для українських виробников и экспорта, наскільки й важные важные новые позиции. На новый день, сокращение поставок на експортное направление", Магистраль для определения местоположения.

Сьогодні Китай є лідером за кількістю товарних позицій, щодо яких ведеться робота по відкриттю ринків для українських виробников. В цьому переліку-борошно, риба та рибопродукти, яйця та яєчні продукти, пшениця, ріпак, сорго, шрот соєвий, яблука, лохина, м’ясо птиці, горох, квасоля, черешня, корми для домашніх ткихварин, солодікормисья , птицы и ставки риб, яловые оболочки, замороженные напыления, які містять продукти тваринного похода, рослинного похода та/или переробленые продукты тваринного походження, крупи, заморожена малина.

Чтобы найти подходящие перспективы-очікуться початок наступающего етапу исследования в КНР, який передбачаєення огляду умов виробництва цієї ягоди в дистанционном онлайн-формате, во время обработки погодных условий в документах.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба, Міністерство закордонних справок, Мінекономіки спільно працюють над відкриттям нових ринків для українського експорту, надаючи підтримку виробникам и усуваю в производственной технико-краеведческой промышленности.

Читайте также


Новости раздела

Популярные