Логитип newsgood.info

Михайло Федоров: Запускаємо Дія.City на початку 2022 року

21.12.2021 16:32

На почту 2022 года запрацю Дія.City - один из найкращих правових и податкових режимов для IT-бизнеса. Українські и международні IT-компании зможуть подавати заявки, ставати резидентами Дія.City и спл

Михайло Федоров: Запускаємо Дія.City на початку 2022 року - фото

На почту 2022 года запрацю Дія.City-один из найкращих правових и податкових режимов для IT-бизнеса. Українські и международні IT-компании зможуть подавати заявки, ставати резидентами Дія.City и сплачувати податки за цією податковою системою. При цьому дуже важливо, що всі моделі, які працювали до цього, також залишаються.

Про этот час прес-конференції заявив Віце-прем’єр-міністр-Міністр цифровой трансформації України Михайло Федоров.

В основе Дія.City декілька законов: рамковий та податковий. Вони вже ухвален Верховною Радою и избранным Президентом. Наразі команда проекту працює над розробкою підзаконних актів. Після їх ухвалення буде запущено сервіс для подачі заявки на вступ. Процес буде максимально зручним для всіх учасників.

"Проект із запуску Дія.City вийшов на фінішну пряму. Найближчим часом в Україніні будуть діяти одні из найкращих у світі податкових умов для ІТ-бізнесу. Городской допоможе Україні посісти гідне місце серед світових лідерів цифровой економіки »,-зазначив Михайло Федоров.

Завдяки Дія.City темпи роста ІТ-сектора можуть подвоїтися до 40-50% на рік. Доходи галузі матимуть потенціал зрости от $ 6 млрд до $ 16,5-17 млрд. Частка ІТ-галузи в структуре ВВП країни может быть изменена от 4% до 10%, чтобы формулировать базис для більш стрімкого перехода к новоційної, цифровой економіки. Количество робочих средств может быть уменьшено до 450 тисяч вже до 2025 року.

В межах спецрежиму діятимуть податкові ставки, що в 5 разів нижних, порівнюючи із загальною системою оподаткування. Заступник голови Комітету ВР с питань цифровой трансформації Єгор Чернєв розповів, для саме в Дія.City буде вперше запроваджено податок на виведений капітал. Це буде пілотний проезж

кт впровадження ПнВК в Україні. Після цього його можна буде масштабувати й на инші галузі. Резиденти Дія Город матимуть можливість обирати між податком на прибуток (18%) и ПнВК (9%).

Порядок із традиций формами співпраці між ІТ-компаніями и ІТ-спеціалістами вводить гіг-контракти, які фактично дають гнучкість співпраці и аналогичные податкове навантаження. Для оподаткування дохода працівників и гіг-спеціалістів, чтобы сделать такі ставки: ПДФО-5%, ЄСВ-22%, від мінімальной зарплаты, військовий збір-1,5%. Включен 3-х этапный перекидной период из ФОП на гіг-контракты/трудовые контракты.

Заступник міністра цифровой трансформации из питань розвитку ІТ Олександр Борняков підкреслив, для этого проекти як Дія.City допоможуть IT-галузі масштабуватися и перетворити Україну на найбільший IT-хаб вропи.

На прес-конференції також виступили засновник холдингу Nika Tech Family Максим Слободянюк, співзасновник и виконавчий директор Genesis Володимир Многолтній, співзасновник и член радиотранслятора SoftServe Тарас Кицмей.

Представители ІТ-бізнесу висловили свою підтримку проекту Дія.City. На їхню думку, він сприятиме розвитку не лише сервісних, й продуктовых компаній, открыта нові можливості для залученняінвестицій.

Читайте также


Новости раздела

Популярные