Логитип newsgood.info

У Юр’ївці на Дніпропетровщині відкрили сучасний Дія.Центр

21.12.2021 16:29

Юр’ївський ЦНАП, на Дніпропетровщині переїхав в нової будівлі, яку звели "с нуля" в центрі селища. Це детский випадок, адже реалізація проект відбулася в дуже короткі терміни - всего за три місяці із

У Юр’ївці на Дніпропетровщині відкрили сучасний Дія.Центр - фото

Юр’ївський ЦНАП, що на Дніпропетровщині переїхав в нової будівлі, яку звели "с нуля" в центрі селища. Этот детский випадок, адже реалізація проект відбулася в дуже короткі терміни-всего за три місяці із землевідведенням побудували сучасний Дія.Центр. Він запрацював завдяки проекта Мінцифри и державній субвенції на розвиток мережі ЦНАП, як підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА с питань цифрового розвитку, Іванї (CD цифровая трансформация і Начізаціванї) (CD цифровая трансформация).

"Проект Мінцифри з облаштування сучасних центровів адмінпослуг реалізуємо в 12-ти громадах области. У Юр’ївці будівлю звели" с нуля ". Завезли меблі и обладнання.

У Дія.Центрі можна отримати и адміністративны, и соціальні послуги. Зареструвати нерухомість, бизнес. Вирішити земельні питання. Оформить субсидию или допомогу при народном хозяйстве.

"Загалом надаємо понад 200 різних посылов. В наступающем році плануємо увеличить их количество удвоений. У нас 7 адміністраторов. Усівітніт и доброціві. .Центру Марина Боднар.

Приміщення Дія.Центру облаштували за принципом открытого космоса. Тут і робочі місця адміністраторів, і комфортні диванчики для перепочинку. У доступі Wi-Fi. Є місце для підзарядки телефона. Передбачили и средства для людей с інвалідністю.

Читайте также


Новости раздела

Популярные