Логитип newsgood.info

В Україні водіям виписують багатотисячні штрафи

21.12.2021 16:53

Кроме того, 170 штрафов за перевалку транзита и тимчасового ввоза автомобилей с землей на стадии строительства Украины после завершения пільгового периода выдачи. Згідно из 159 постановлений про пору

В Україні водіям виписують багатотисячні штрафи - фото

Кроме того, 170 штрафов за перевалку транзита и тимчасового ввоза автомобилей с землей на стадии строительства Украины после завершения пільгового периода выдачи. Згідно из 159 постановлений про порушення ч. 2 ст. 8 ст. 121 КУпАП Украины в рознице 500 неоподатковуваних мінімів (8500 гривень) и 11 удвічі більших (17 000 гривень) за повторне скоєння тихих дій.

Як обеспечивает sud.ua, проверяя статтею Кодекса Украины про адміністративное правопорядок, поліція может наложить на випадках: нарушение сроков тимчасового ввезения ТЗ или переоформление транзита в режиме митинга; використанция ТЗ с метою производственной деятельности та/или отримання доходов в Украине; передання ТЗ у володіння, коридоров или розпорядка особи, яка не ввозила його на митну територію України или не поміщала в митний режим транзиту.

Період пільгового розмитнення авто на иноземній реєстрації тривав с 15 мая по 10 листопада. За цей час українці встигли розмитнити більше 85 тисяч "євроблях". Наразі можливістю розмитнити авто за пільговою схемою можуть скористуватися лише учасники бойових дій, і тільки до 8 лютого 2022 року.

Читайте также


Новости раздела

Популярные