Логитип newsgood.info

Колонка заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева для 24 каналу (21.12.2021)

21.12.2021 18:30

Заступник Міністра фінансів України Роман рмоличев в колонке для "24 канала" предлагает информацию об убытках на соціальний захист у державы на 2022 рік. Людина - це найвища суспільна цініність. Тому

Колонка заступника Міністра фінансів Романа Єрмоличева для 24 каналу (21.12.2021) - фото

** _ Заступник Міністра фінансів України Роман рмоличев у колонні для "24 канала на территории державы видівішівен 2022 рік.

Людина-це найвища суспільна цініність. Тому наступного року видатки на соціальний захист людей буде збільшено. Насамперед, опікуємося пільговими категориями.

У Державному бюджету Украины на 2022 год заложено 324,4 млрд гривен (+10,5 млрд долларов к 2021-м).

Так, для виплатных соціальних допомогі компенсации в 2022 г. році планується спрямувати 66,6 млрд гривень.

Уперше у 2022 года для передачи одноразової безвідсоткової поворотної фінансової допомоги й організації підприємницької діяльності малозабезпеченим родинам, яківть хочу і можуть працювати, передбаченьено 94,9 млн гривен.

Такое финансовое обеспечение допомогу буде надано для закупок обладнання и материалов для організації власного бизнеса. Завдяки цьому малозабезпечені родини можуть розпочати власну справу, створити власний бизнес, а також забезпечити додаткові робочі місця.

На пільги и субсидии было выделено 38,4 млрд грн, за счет запланованого авансирования в поточном році в сумме 4,3 млрд грн цей обсяг становитиме 42,7 млрд гривень.

Це дозволить забезпечить в общем обзоре по субсидии на житлово-комунальные услуги в опалювном сезоне 2021/2022 років. Підтримку отримають близько 4,6 млн осіб.

На соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, спрямовуємо 2,8 млрд грн (+0,3 млрд).

Особливу увагу звернули на підтримку осіб с особливими потребами. Так, в 2022 году на соц. Захоронении было зарегистрировано китайское и индийское врахованные виды на 2,8 млрд гривен.

У наступающего році назначено 3 млрд гривень для передачи одноразової допомоги 1 000 грн в рамках Программы "єПідтримка", ініційованої Президентом Украины Володимиром Зеленским. За эту возможность можно будет предоставить абонемент в спортзал в интернет-клубе, в кинотеатре, театр, музей, концертный зал или приобрести квитанции для мандрівок усередин країни на внутренние австралийские и залізничные и так же рейсовые книжки.

Участие в программаторе, позволяющем использовать громкоговорители, разрешить дополнительный курс вакцинации, разрешить соответствующий сертификационный экзамен и мобильное приложение "Дія".

Також серед ключових пріоритетів-пенсионеры. В 2022 году році на виплату пенсій и грошової допомоги українським пенсіонерам планується спрямувати 563 млрд грн, зокрема з державного бюджета-200,6 млрд гривень.

Це дозволить забезпечить виплату пенсій, доплат, надбавок и допомог, які відповідно до чинного законодавства фінансуються за рахунок коштів государственного пенсионного бюджета, зокрема виплату підвищенихій та доп.

Усиление потребителя, увеличивающего рост, а также прогнозные показатели на 2022 год на пенсионное обеспечение заболеваемости необъяснимой производительностью пенсий.

Водночас передбачено кошти для здійснення доплат до пенсій особам, яким виповнилося 70 + у розмірі до 300 грн, 75+-до 400 грн, 80+-до 500 гривень. Разумімо, что коштів недостатков, оценка всіх заходов в урахуванням можливостей державного бюджета, для підтримати громадян поважного віку.

У 2022 года, як и у попередні роки, мінімальні пенсії виплачуватимуться у розмірах, не нижних за встановлений законодавством прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.

Особливу увагу ми приділили соціальній підтримці захисників україни и членів их сімей, родин загиблих захисников. Адже это внесение в териториальную цілісності нашей державы важливий. Виды на таку підтримку зростуть на 5 млрд грн и становитимуть 6 млрд гривень.

Удерживается 2022 год передбачаться 5,5 млрд грн за заражение житлом деяких категорий осіб, які захищали незалежність, суверенитет и териториальную цілісність україни, а также члены их сімей. Это більше, ніж у поточному році на 4,6 млрд гривень.

100% черги, а це 4 тис. сімей, отримають квартири. Також буде надано соціально-психологічну допомогу и забезпечено санаторно-курортное лечение для ветеранов війни та их сімей.

Уперше для підтримки соціальних проектов захисников України в наступающем році буде створено Український ветеранський фонд. Для цього передбачаються видатки у сумі 96,9 млн гривень.

На соціальний захист дітей, сімей, жінок и інших найбільш вразливих категорий населення заплановано 1,5 млрд грн (+1,2% до 2021 року), за яких передбачено 446,8 млн грн (+ 53,3 млн грн, или + 21 , 9% до 2021 року) на оздоровление и відпочинок дітей. Йдеться про придбання путівок у МДЦ "Артек" и ДЦ "Молода Гвардія" и закладах, розташованих в гірських районах, за рахунок яких заплановано оздоровити 30 тис. дітей.

Також видано 810 млн грн на розлив сімейных форм виховання и забезпеченение житлома дітей-сиріт у вигляді субвенції для придбання 50 приміщень для дитячих будисів сімейного типа, підтримки 21 сімейного типа, підтримки 21 сімейным типом, підтримки 21 сімейным типом, 1,5 трупы 21 груповой будіхіх. сиріт.

Окрім цього, 235,9 млн грн передано для створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнего насильства и/или насильства за озвучивание статики, такожаблюдения субвенції для производственного контроля.

За ці кошти до кінця 2022 год заплановано створення 374 спеціалізованих служб, из них 200 у наступному році.

Також передбачено 66 млн грн для здійснення государственных программ с підтримки жінок і протидіїньому насильству на одноразові допомоги "Матерям-героїням", особая информация с інвалідністю, інформаційні заходных заходов насії.

Як бачимо, держава здійснює соціальну підтримку своїх громадян і забезпечує вчасність усіх передбачених законодавством виплат. Сподіваємося, що можливості державного бюджета дозволятимуть и надалі покращувати соціальне становище наших громадян.

Читайте также


Новости раздела

Популярные