Логитип newsgood.info

Україна готова использовать Мінські угоди і имелювала 10кроків своих реализаций - Зеленский

22.12.2021 05:22

Президент Украины Володимир Зеленский заявитель, Україна готова отрегулировать настройки ситуации на Донбаси и виписала 10 кроків с их реалізації, ікі передано США, Франції, імеччині та

Україна готова использовать Мінські угоди і имелювала 10кроків своих реализаций - Зеленский - фото

Президент Украины Володимир Зеленский заявитель, Україна готова настроить умов Мінських угодий, регулирующих ситуацию на Донбассе и виписала 10 кроків с их реалізації, страны передано США, Франції, імечіні и РФ.

"Моя презентация говорит, что мы говорим о нашей компании. Потребительская сторона сказала, что вони готовит. Послать сообщение в телефонную беседу о переговорах с Международными переговорщиками в Украине",-сказал Зеленский журнал. "Дипломатія 30. Стратегія сильно держави" у державній резиденції "Синьогора" у с. Гута Ивано-Франківської області у вівторок.

"Ми навіть написали 10 кроків, як дуже швидко виконати. Складний документ. Десять кроків із залученням" нормандского формата "и США",-додав глава держави.

За иным словами, эти кроки передано и президентом США, и его страны, і Франції, і Німеччині.

"Ми постійно готуємо и ініціюємо різні документи и кроки, для нас не закидали информацию, що ми чогось не хочуемо. нехай він скаже мені у васій присутності, що ми не готовые виконувати для себя не готові.

Як повідомляться на сайте глави державы, глава Офиса президента Украины Андрій Єрмак на конференц-связи також поінформував українських послів про перебіг переговорів в рамках Мінського процесу в "нормандский формат" обработки війвання в Регламенте Донія. В ходе обсуждения, участники будут проверены в ходе переговоров, после того, как Украина будет проверена, оценивая статусы в рамках процедуры голосования, включения в процесс обработки сообщений.

Також були подготовлены и переданы партнерам комплексные проекты-10 кроков, реалізація яких зможе розблокувати мирный процес, розповів Єрмак.

Глава Офісу президента також зазначив, що рішення керивництва США включил процес в регулювання на сході України не загрожує існуванню "нормандського формата". "Это паралельний трек. Аналогичное питание ми обговорили новое с Великою Британсью. Так же саму роль готова відігравати Туреччина",-сказал Шарль, додавши, президент компании, президент Франции, президент Соединенного Королевства Емман, президент Франции. Мішель.

"Ми сьогодні в дуже сильній позиції. А коли Росія подала якісь пропозиції щодо безпеки в Європи, то ми все говоримо: яка може бути безпека в вропі без припинення війни в центрі ЄвропиЄріс?"-наг.

Теги: # мінські_угоди # зеленський

Читайте также


Новости раздела

Популярные