Логитип newsgood.info

США продовжують координаты Європою можливі санкції проти РФ, задоволені позицією ЄС - помічник держсекретаря

22.12.2021 08:24

Адмінстрация США продвигает контакты с европейскими союзниками и отдельными странами, уполномоченными на нападение РФ на Україну, заявила у вівторок помічник держсекретаря Карен Донфрід. "Ми продовжу

США продовжують координаты Європою можливі санкції проти РФ, задоволені позицією ЄС - помічник держсекретаря - фото

Адмінстрация США продвигает контакты с европейскими союзниками и отдельными странами, уполномоченными на нападение РФ на Україну, заявила у вівторок помічник держсекретаря Карен Донфрід.

"Ми продовжуємо уважительно координаты своего плани за главными союзниками в вропі",-сказала она в этот период времени телефонного брифингу, відповідаючи на запитання "Интерфаксу".

Донфрид зазначила, чтобы США ввели озвучивание на независимом саммите, готовое ввести жалованье перед международным заходом в Москву во вторник РФ в Украине.

"Ми вітаємо подібні висновки саміту",-сказала вона.

Раніше в грудных лідери країн пообъявили, по військовому нападению Росії в Україну спричинить низкузаходів, зокрема скоординованы санкции проти Москви.

"Будь-яка подальша військова агресия проти України матиме масштабні результаты и дорогі наслідки, включая обмежувальними заходами, скоординованими зпредположениями",-зазначалося в заяві за підсумками саміту ЄС.

"Вропейская Рада наголось на необъяснимость для Росії сприяти деескалації напруженості, викликаної нарощуванням її військової присутстів уздовж кордонів в Україною в агресивною риторикоюл",-заявлено.

Водночас лідери ЄС знову висловили прихильність суверенітету и територіальній цілісності України.

Независимо от заявки, вропейская Рада має намір просувати дипломатический шлях в регулювання ситуації и підтримувати нормандский формат с метою цілковитого виконання Мінських домов.

Теги: # сша # європа # санкції_рф

Читайте также


Новости раздела

Популярные