Логитип newsgood.info

Сергій Шкарлет розповів про ключи позитивные зміни у шкільній освіті за 2021 рік

22.12.2021 09:44

Розбудова безпечного и здорового освітнього середовища, зокрема - создание умов для здорового харчування в школах, исключительное образование, соблюдение порядочности відбору шкільних підідников, циф

Сергій Шкарлет розповів про ключи позитивные зміни у шкільній освіті за 2021 рік - фото

Науки безпечного и здорового освітнього середовища, зокрема-создание умов для здорового харчування в школах, исключительное обучение, последовательное освящение відбору шкільних підідників, цифровізація освітити-зпілістістері 21 ролевые результаты. О науке повідомив Міністр освіти иі Сергій Шкарлет під час онлайн-брифінгу по підсумків освітньої та науковідіяльності 2021 року.

"Реформа" Нова українська школа "має на меті створити безпечне и здорове освітнє середовище. , формування культури харчування та правильный харчових звичок ",-обозначив Міністр.

Він повідомив, в межах реформами протягом 2021 года, отобрано 1298 харчоблоков, закуплено новое сучасне обладнання за рахунок субвенції "Спроможна школа для обработки результатов" и місцевих школ, проведено бюджетные реформы, харчоблоки на платформе znaimo.gov.ua.

Також цього документа розпочато апробацію Державного стандарта базовых середньої освіти в 5 класах 143 закладных загальных середньої освіти и затверджено Типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Сергій Шкарлет такоголосив на важности подготовки якісної шкільной літератури и кроках, які здійснюються для цього.

«МОН спільна з ІМЗО оновил порядок конкурсной відбору шкільних підручник. Це важливий крок до вдосконалення їхнього зміст та покращейся якості. Наша завданни бул розв’язанни проблемы якості шкільної літератури, які накопичувались впродовж попередная декількох роки, та недопущення подібних помилки. Тожи головна відмінність новое порядку-цілковита прозорість и відкритість усіх етапів конкурсу »,-сказал Міністр.

Важно, до 2021 года році видано на 153 тис. 120 підручниковів більше, ніж минулого року (10 млн 136 тис. 620 примірників підручниковів).

Сергій Шкарлет також обеспечит результат работы роботов для защиты доступа к освидетельствованиям и информации в школах. Так, станом на 1 листопада 2021 года в 19 областях України ОДА вже придбали и передали територіальним громадам 260 шкільних автобусов. У решті 5 областей завершую процедуру по закупівлі.

Крім того, в 2021 году комната в 6394 школах организована эксклюзивно, в результате чего загальна степень включения на различные установки 18 681, количество эксклюзивно-ресурсных центров-637.

Також с 2022 года запечатлен "Школа супергероїв", я могу воспользоваться правом на освидетельствование для всех детей и повести свою службу по отправке освидетельствования, учению в посылке и обучению в торговом центре яким надається реабілітаційна допомога.

Одним из лучших усилий для Министерства образования в 2021 году будет цифровое освящение. Для цього 977 закладных освіти в сільській місцевості було підключено до широкосмугового интернета в межах проекту "Інтернет-субвенція". Крім того, 691 школа подключено к Державному журналу, 100% управление освящено переключено до е-звітності, на 80% наповнено реєстр учителів.

В грудні минулого раздела спільно в рамках МОН створило національно електронну платформу для дистанційного навчання "Всеукраїнська школа онлайн". На платформах вже розміщено 1800 урів до 73 курсов. А також на фінальному етапі розробки знаходиться майже 400 урів, які будуть розміщені в січні 2022 року. Усього на платформі зареєстровано майже 264 тис. користувачів, количество просмотров сягає понад 1 млн. 122 країни світу використовую освітні матеріали ВШО.

Крім того, діє Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджмента-центральная система для шкіл, дитсадків, профтехів і позашкілля.

Також у межах проекту "Ноутбук кожному вчителю" понад 40 тис. ноутбуків уже доставлено в школи.

Захід відбувся в Міністерстві освіти и науки за підтримки международного благодійного фонда "Parimatch Foundation".

Нагадаммо, пілотну сертифікацію учителів 2021 успішно пройшли 1025 педагог.

Читайте также


Новости раздела

Популярные