Логитип newsgood.info

В украинской стрімко дорожке вживані автомобілі: по буде далі

22.12.2021 09:45

В украинских шалостях темпами роста ринок живых автомобилей. Не менш шалено зростають і ціни. Про це свідчить исследование, яке оприлюднив сервіс онлайн-оголошень OLX. За данными аналитики сервісу, в

В украинской стрімко дорожке вживані автомобілі: по буде далі - фото

В украинских шалостях темпами роста ринок живых автомобилей. Не менш шалено зростають і ціни. Про це свідчить исследование, яке оприлюднив сервіс онлайн-оголошень OLX.

За даними аналитическими службами в 2021 году количество ограниченных продаж вживаних автомобилей уменьшилось. А середня вартість старих легковиков выросла на 70%.

Эксперти стверджують: вживую автомобильную дорожку и наступающего года, пише "Главком".

"Змінилася й середня вартість автомобилей с пробігом: цена в 2020 году. Вона складала $ 4,7 тис., То станом на кінець цього року-$ 8 тис. можна прогнозировать, до 2022 года это можно сделать відповідно убільшитися ",-розказав керівник напрямку OLX Авто Андрій Коцина.

Найпопулярнішими по типу палива автівки залишаються: бензинові-163 тис. оголошень; газ/бензин-115 тис. оголошень; дизельні-92,4 тис. оголошень.

Електрокари и препараты у порогового значения из авто на бензин пропонували у 50 раз менше: всего 3,4 тис. та 3,2 тис. пропозицій протягом року.

Беззаперечним лідером за кількістю пропозицій авто став Volkswaen: 36 тис. оголошень з середньою вартістю $ 7,9 тис.

Також найбільше пропонували: Opel та Ford: по 23 тис. оголошень, за $ 4,4 тис. та $ 7,2 тис. відповідно; Renault та Mercedes-Benz: по 18 тис. оголошень, за $ 6,2 тис. та $ 9,4 тис. відповідно; BMW: 15 тис. оголошень, середня вартість $ 10,5 тисяч.

В начале года с 2020 года, чтобы получить середину потребления, чтобы изменить марку Daewoo: такие автосалоны стали пропоновать вдвічі менше, и обьявить свои марки BMW и Renault.

Середина найденных автівок с пробігом в 2021 году році продавці пропонували: Lamborghini за $ 1,3 млн; Bentley $ 58 тис .; Tesla $ 39,5 тис.

За даними исследованиями Factum Group Ukraine с вересня 2020 по вересень 2021 р. середній бюджет на авто середин українців виріс на тисячу доларів-до 10,5 $ тис.

Переважна більшість українців обирає машину онлайні-80%, а от автобазарами користуються вдвічі менше. В середньому на пошук та покупка автівки водії витрачають 2,4 місяця.

Для 76% покупців головним фактором лишається ціна, по другому місці-71%-рік випуску, і замика трійку-64%-стан машини. Найменше українців турбу пробіг по україні и колір транспортного засоба.

Модель авто хоч і не в трійці лідерів, оценена по состоянию на вересень 2021 цей параметр ставливішим для покупців на 19 відсоткових пунктовів.

Середців головных факторов для формулы ціни є марка, модель та комплектація. Найпопулярнішими є електричні склопідіймачі, кондиціонери та парктроніки.

А ось пробіг значно менше впливає на середню вартість автівок.

Частіше за все в умовах стану машини продавцы зазначали гаражне зберігання, не бита, не фарбована та перший власник.

Читайте также


Новости раздела

Популярные