Логитип newsgood.info

Фіскальні стимулы для инвесторів индустріальних парків - аргумент на користь українських громад, - Олексій Чернишов

22.12.2021 10:34

Законопроекты для физических стимул, які минулого тижня у першому читанні ухвалила Верховна Рада України, стануть позитивним «аргументом» для пожвавления слушания зовнішніх и внутрішніх інвестицій. П

Фіскальні стимулы для инвесторів индустріальних парків - аргумент на користь українських громад, - Олексій Чернишов - фото

Законопроекты для физических стимул, які минулого тижня у першому читанні ухвалила Верховна Рада України, стануть позитивним «аргументом» для пожвавления слушания зовнішніх и внутрішніх інвестицій. Про эту своїй колонку для вида НВ обозначив Міністр розвитку громад и територій Олексій Чернишов.

«Завдяки комплекс фіскальние стимулы, які доповнюють прийняті раніше інституційні, інфраструктурні та економічні інструменти розвитку індустріальние парки, інвестори матимуть підтримку з боку державьте вж на етапі створенний бізнес Адж найважче-. Зробити перші кроки Оновлен законодавство істотно знижує для підприємей ризики, а щий.-час і витрати на "старт" інвестиційного проекта.

Зазначимо, минулого тижня Верховна Рада предоставила первым читателям два закона-№5688 и №5689, чтобы передбачають фіскальні стимулы для учасників індустріальних парків. Документами, зокрема, передбачено звание від ПДВ та мита на ввезение нового обладнання. Йдеться про устаткування, яке планують використовати учасники індустріальних парків на відповідній території. Також в законопроектах передбачено звено підприємців від податку на прибуток протягом 10 років при умові його реінвестування.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад и територій Олексій Чернишов повідомив, що мережа с 25-ти индийских парков в Україні створить понад 50 тисяч робочих місць.

Читайте также


Новости раздела

Популярные