Логитип newsgood.info

Гороскоп на 23 грудня 2021 г. року за картами Таро: все знаки зодіаку

22.12.2021 11:28

Гороскоп на четверть, 23 грудня 2021 года, за картами Таро для всех знаков архитектора. ОВЕН - Четвірка кубківСхоже, новогодние ви будете витати у мріях. Випала дуже цікава карта. Карта Четвірка

Гороскоп на 23 грудня 2021 г. року за картами Таро: все знаки зодіаку - фото

Гороскоп на четверть, 23 грудня 2021 года, за картами Таро для всех знаков архитектора.

ОВЕН-Четвірка кубків Схоже, новогодние ви будете витати у мріях. Випала дуже цікава карта. Карта Четвірка кубків-символ вичерпаності, завершеності чи втрати інтересу до того, що є. Це знак розчарування. Карта в розкладі на четверть має двояке значення. З одного боку, саме незадоволеність штовхає нас уперед, не дає засиджуватися на одно місці. З іншого документа, карта вказу на невміння цінувати те, що є тут і зараз, а також сучасний, а не майбутній момент свого життя. Є над чим подумати. ТЕЛЕЦЬ-Шістка Жезлів Гороскоп на сьогодні по Таро обіцяє вам тріумф, велику перемогу! На карті зображено воїна, який довго боровся з ворогами, витратив чимало сил, пожертвував багатьом і, нарешті, отримав свою нагороду та звання переможця. Ваш успіх абсолютно заслужений. Але є тут и зворотний бік медалі. Зверніть увагу на жорсткий вираз обличчя головного героя. У ньому проглядаються риси майбутнього диктатора та деспота. БЛИЗНЮКИ-Сонце Карта Сонця виражає любов до життя, оточуючих и впевненість у майбутньому. Близнюки, гороскоп на четвертое каже: вам пощастило-на представителях знака чекає или нове кохання, яке обіцяє стати тим диним и на все життя, или важлива новина від вашейої другої половинки. Крім цього, вас доля пораду і перспективы у діловій сфері: напевно ви отримаште якусь привабливу пропозицію, от якої просто не в змозі відмовитись.

РАК-Паж мечів Карта Паж мечів символізує потяг до всього нового та незвіданого. Можливо, быстро и быстро получать информацию, яка пролл світло на все, що відбуваться раніше, що так дивувало. Ваша допитливість зросте в рази, протеьте обережні, інаке можете бути славним пліткарем і "пустословом". Водночас, Таро вказує на ризик критики на адрес Раків. Навколишні можуть начисто забрать все ваши успіхи и заслуги и дорікати за дурные прорахунки. ЛЕВ-ВЕЖА Вежа попереджає Львів про майбутні небезпеки, які можуть торкнутися ділового, побутового чи особистого життя. Щось може статися цього дня, и это будет чисто вибрировать вас с звичного ритму. При чому все, що відбувається, спровоковане вами самими. Настають истотні зміни, можливо небажані и, швиде за все, раптові, але, тільки розчистивши собі шлях, можна рухатися вперед. Гороскоп на завтра пророкує, що вам доведеться набратися сил, прибрати подалі свої комплекси та принципи, а також переступить все перешкоди. ДІВА-Четвірка жезлів Четверть жезлів символізує гармонію, спокій и нові знайомства, які подарують вам душевне тепло та моральне задоволення. Вам належать сегодні сказати правду людині, яку ви боялися или побоювалися раніше. Тільки пам’ятайте, головне-не лицемірити и не ховати свої спірні сторони. Якщо ви усвідомлюєте, що хочу настроиться зробить щось хороше, нехай воно буде цілком божевільним та незвичним, робіть це з чистим серцем та позитивнимєм. ТЕРЕЗИ-Смерть Карта Смерть-дуже ляка, але при цьому в розкладі для Терезів вона сьогодні неймовірно позитивна. Смерть означа стрімкі зміни на краще, прихід у життя чогось нового та духовне відродження. Гороскоп на завтра каже, чтобы добиться тривалий життвий цикл, наставить час для нового. В сповнені надій на майбутнє, это не марні надії. Вам дійсно дано всі можливості для успіху. СКОРПІОН-Лицар кубків Цей день може відбутися под знаком романтики. Вы можете избежать столкновения с людьми, перед шармом и противостоять ему, просто не можете противостоять ситуации. Или цей шарм випромінюватимете ви самі. Можливе освідчення в коханні, или заохочення службовою части життя, и воно теж буде пов’язане с особистими симпатіями до Скорпіонів. Ще одне значення карти-проявление таких якостей, як співчуття, доброта, готовність допомогти. У четвертого вашего ребенка, чуття може купить особливо тонким. І, исправления, карта може оценить зустріч із добрим другом, а також гроші, звалилися прямо з неба.

СТРІЛЕЦЬ-Сімка кубків Цей день може бути пов’язаний із морем позитивных емоцій. Вы будете заниматься захопленями, натяжками, поисками новых идеями, людьми и проектами. Вам захочеться негайно продати все задумане. Але Таро попереджають: сьогодні не можна вірити нічого-ні чужим словам, ні власним відчуттям. Це-илюзія та обман. Примно провести этот день, а завтра забыть про все. КОЗЕРІГ-Туз денаріїв Сьогодні вам буде надано допомогу вищих сил у повній мірі. Эта карта присвячена насамперед речам матеріальним: фінансам, заробітку, майну, здоров’ю. У всех почтовых услуг, связанных с этими сферами, на вас чекає успіх. До речі, зверніть увагу на тих, хто оточу вас кожен день, але при цьому не має вагомого впливу, можливо незабаром якась людина стане ключовою фігурою у вашій долі.

Водолій-Паж денаріїв Цей день може предоставить вам новую перспективу финансового или кар’рного плана. Можуть передходити дуже цікаві пропозиції по обслуживанию по службам или начальство отыскать якось заохотити вас. У будь-якому випадку цей день принесе підвищення вашего соціального статусу. Таро рекомендую приймати всі пропозиції, які ви отримате. Всі вони заслуговую на довіру и ведуть до успіху. Риби-Туз Кубків Цей день обіцяє багато позитивных емоцій. Познакомьтесь с любыми и полезными коханими, чтобы получить новые романтичные сообщения. Якщо в особистом журнале у вас уже все склалося, джерелом натхнення вам може стати нова справа, якій ви захочете присвятити свій час. Гороскоп по Таро на завтра рекомендую виявляти фантазию и творческий подход, а такожно в этот день, чтобы начать стосунки, які раніше похитнулися.

Читайте также


Новости раздела

Популярные