Логитип newsgood.info

«Свросолідарність» у 2022 р. протистоятиме згортанню демократии в Украине - нардеп Геращенко

22.12.2021 12:06

Ключовими завданнями партії "вропейская солідарність" як опозиційної фракции в Верховном Раде 2022 года буде протидія любым способом обмежить демократію и свободу слова в Украине, и такнародных борот

«Свросолідарність» у 2022 р. протистоятиме згортанню демократии в Украине - нардеп Геращенко - фото

Ключовими завданнями партії "вропейська солидарность" як опозиційної фракции в Верховном Раде 2022 г. будет протидія передала демократію и свободу слова в Україні, так утверждённая РФ за окупішние средства массовой информации частные співголова фракції Ирина Геращенко.

"Європейская солидарність" також має намір зупинити загрозу виникнення авторитаризму в Україні. Усі ці справи, абсолютно брудні та фейкові, проти лідера опозиції Петра Порошенка, проти наш політичної команди загалом-вони не "додають" не лише команді Зеленского, а й країні. Такі дії показывает нас назад в часах Януковича й роблять Зеленского "нерукостискальним" во всём цивілізованому світі, чого він поки що не розуміє ",-обозначила Геращенко в коментарном агентстве" Интерфакс-Украина ".

Вона наголосила на том же, еще и незважаючи на перевыпуск в жорсткій опозиції до нинішньої влади, "Європейська солідарність" ніколи не перейде в опозицію до українського народу, ящерица готова на дівікілікії Зеленского ".

"Наприклад, після того, як Конституційний Суд проверил законодательное обеспечение про декларування, нашу фракцию одразуро подала законопроекты, які відновлю його. Те саме стосується й "банківського" закона, земельної реформи, законопроекту про НБУ-їх змогли ухвалити виключно завдяки "Ивропейській солідарностіцццц", "вропейській солідарностіцццц", фракция за співігігіа 226 не давали.

Водночас головний виклика для України політик назвал ситуацая, пов’язан з безпеки на державном кордоні, тому "Європейська солідарність" на своем рівні продовжить "боротьбу за Україну, за збереження санкцій проти режима Путіа, антипутінської коаліції" та здійснаяся відповідної діяльності на всую міжнародние майданчик , щоб "доносить правду про окуповані Крим та Донбас".

"Ми підтримуємо" Кримську платформу ", але вважаємо, що вона має працювати не раз на рік, и в міжсамітний період активно просувати інформацію агресії та окупації Криму",-сказала Геращенко.

Вона також звернула уважение к те, которые были созданы из двух половинных кадров Верховного Радиовещания IX скликання "Европейская солидарность" внесла в парламент понад 700 законопроектов в проекте постановления, але "порядковый номер не включающий цінідінідивідивідивыдівізнічнію производственного процесса. комісій, які є інструмент опозиції.

Крім того, співголова фракції назвала 2021 роком "похороном монобільшості, якої в українськой партии більше не існує". "Робота останніх тижнів грудня показала, за жоден законопроект не було ухвалено 226 голосами" слуг народу ". дуже серйозних лобістських тем, бюджетных "хотєлок".

Теги: # геращенко # євросолідарність # завдання

Читайте также


Новости раздела

Популярные