Логитип newsgood.info

Україна має достатній потенциалціал, щоб забезпечити себе власним енергетичним ресурсом, - Денис Шмигаль

22.12.2021 12:08

Уряд продовжу роботу в напрямку залучення инвесторов до реалізації проектів на умовах державно-приватного партнерства. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час в конференції "Дипломатія

Україна має достатній потенциалціал, щоб забезпечити себе власним енергетичним ресурсом, - Денис Шмигаль - фото

Уряд продовжу роботу в напрямку залучення инвесторов до реалізації проектів на умовах державно-приватного партнерства. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час в конференції "Дипломатія 30. Стратегия сильно держави" 22 грудня.

"За останній рік Україна уклала 11 угодий про розподіл продукції длярощення власного видобутку газа. Україна має достатній потенциалціал, щоб забезпечити себе власним енергетичним ресурссом",-выделил очільник Уряду.

Як зауважив Прем’єр-міністр, угоди про розподіл продукції плануються в вашей сфере видобутку и переробки критичної сировини. За иого словами, Україна має величезні інвестиційні переваги в цьому напрямку.

"Потрібно консолидировать зусилля для залов иноземных инвесторов, які на умовах державно-приватного партнерства будуть строить инфраструктуру в Україні, будуть продовшувати инвестировать в видобуток и переробку предварительных копий.

Також Денис Шмигаль зазначив, що вже наступного места почнеться будівництво першого автобану в Украине "Краковець-Броди-Рівне". Крім того, степень заинтересованности инвесторов до реалізації ще 6 концесійних автодоріг.

Читайте также


Новости раздела

Популярные