Логитип newsgood.info

У Москві не бачать необъявленных участников України в переговорах в США та НАТО щодо гарантій безпеки

22.12.2021 12:54

Росія не бачить необъявленных участников України в переговорах из США та НАТО гарантій безпеки, заявив заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко. "Наразі ми чекаємо на офіційну реакцію від США

У Москві не бачать необъявленных участников України в переговорах в США та НАТО щодо гарантій безпеки - фото

Росія не бачить необъявленных участников України в переговорах из США та НАТО гарантій безпеки, заявив заступник глави МЗС РФ Андрій Руденко.

"Наразис ми чекаємо на офіційну реакцію в США и НАТО. Покрытие гарантией ми своей собственной не отримали",-сказал Руденко, відповідачи в вівторок на запитанне "интерфаксу" про те, чи отсіталюдееціації ації ації ації ції віднепровідаючи в вівторок на запитанне "интерфаксу" про те, чи відалія исследования дееації ціївськії ВИДАЦії. .

Він зазначив, що російська сторона не передавала Україні своїх пропозицій, "але, звісно, ??Україна в курсі, як и всінші". "На этом этапе не бачимо необъяснимо в моей участии",-заявил Руденко, відповідаючи на запись про те, которые вважають можливим в московское управление України в переговорах по запропонованихвію документ.

Руденко також заявит, что можливе отправить військових НАТО на територию України, направленную на подальшивую ситуацию "внутри Украины" и погашение відносиніз заходом, заявив заступник главиййЗС РФ Андрі.

"Ми їх розцінюємоу вкрайно негативно. Ми їх розцінюємоу вважаємо, що такі крокиедуть лише до подальшої ескалації ситуації навколо України, и ее наших відносинах загалами, включаючи США",-сказав Руденко вівторандаюдід.

Теги: # рф # україна # нато # сша

Читайте также


Новости раздела

Популярные