Логитип newsgood.info

Корнієнко: Середина первоочередных завданий наступающего года - закладка реформ децентрализації в Конституции

22.12.2021 14:42

- Законопроект внесение изменений в Конституцию децентрализації буде зареєстровано на почтовом основании сисії парламента, прогноз перший заступник голови Верховної Радиуса Олександр Корнієнко. "Наст

Корнієнко: Середина первоочередных завданий наступающего года - закладка реформ децентрализації в Конституции - фото

-Законопроект внесение изменений в Конституцию децентрализації буде зареєстровано на почтовом основании сисії парламента, прогноз перший заступник голови Верховної Радиуса Олександр Корнієнко.

"Наступное время процесса позволяет представить представление законопроекта о внесении изменений в Конституцию децентралізації. Після обговорения та погодження експертами оновлений повернутся к Верховної Радиї, де-на-основе міжкомітетської процедуры обработки документов. далі ми отредактированный документ до Конституционного Суда, який перевірить ого на відповідність статтям 157 и 158 Основного закона, іпісля цього на двохрізних черновиках схівії-Україна ", розповідаючи про плани парламента на наступний район.

По словам першого віце-спікера, в 2022 году Верховная Рада продовжить впроваджувати системные реформы для покращения життя та добробуту громадян України.

"На почтовом обслуживании этой ми планумо решения перейти к просмотру для другого читателя законопроекта про реформу безпеки України. .Потрібно позбавитиї невластив економічних функцій и навіть гіпотетичної можливості тиснути на бизнес.

Народний депутат наголосив, що "вже більш ніж на часі пенсійна реформа".

"Разработка на политическом уровне свободы и размерах фракций и групп, которые уже могут быть предоставлены для просмотра пакетных законопроектов о накопительной пенсионной системе, яка має запрацювати в Украине с 2023 года",-Коравнієн.

Перший віце-спікер так акцентував, парламентскую оценку важны президентские иніціативы щодо множинного громадянства и экономического паспорта українця.

"Впровадження множинного громадянства дасть змогу об’єднати україн причинців, які з різних перебуваю в різних частинах світу.

Корнінко також вважає, Верховна Рада не может использовать законопроект об економічний паспорт українця: “в 2023 году я могу запустить Фонд майбутніх поколений, в яком накопитимуться для сбора за 2019 год. яку діти зможуть у майбутньому викори, зокрема, для навчання, придбання житла та лікування ".

"Новый законопроект по предоставлению данных по подаче данных реформ. Первый действующий законопроект зарекомендовал себя в процессе обработки данных, загрузите приложение, загрузите программное обеспечение, подготовьте и отправьте приложение для сбора данных о поступлении данных о производстве и загрузке данных для мобильных устройств. закон навесні, тому же сама податкова реформа має запрацювати вже с 2023 года ",-прогнозує Корнієнко.

Теги: # корнієнко # децентралізація # конституція # рада

Читайте также


Новости раздела

Популярные