Логитип newsgood.info

Михайло Федоров: Вже понад 4,5 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка

22.12.2021 14:42

19 грудня в застосунку Дія офіційно стартував проект єПідтримка. Это програма підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. За цей час понад 5,5 млн українців открыли специальные рах

Михайло Федоров: Вже понад 4,5 млн українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка - фото

19 грудня в застосунку Дія офіційно стартував проект єПідтримка. Это програма підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії. За цей час понад 5,5 млн українців открыли специальные рахунки в банках.

Про этот период прес-конференції про перебіг проект заявив Віце-прем’єр-міністр-Міністр цифровой трансформації України Михайло Федоров.

"Вже понад 4,5 млн українців подали заявку в Дії на отримання послуги, а 5,5 млн оформили спеціальні карт в банках. Этот алгоритм так, чтобы людині не потрібно йти кудись, чтобы отримати кошти, усе відбувається автоматично кліше кліше. для відкриття карт и подачі заявки в застосунку Дія.

За словами Михайла Федорова, заразившиеся 6 банков-А-Банк, Альфа-банк, ПриватБанк, Укргазбанк, Монобанк и Ощадбанк. Зараз у процесі интеграції знаходяться ще 13 нових банків. Найближчим часом планується їх підключити.

Усього нараховано кошти 2,3 мільйонам українців. З них вже було витрачено понад 206 млн гривень. Найпопулярными категориями за виплатами стали книг и квитки в кіно. На третьем місті-квитки на потяги. Далі вже йдуть театри, концерты та різні вистави, спорт.

"Однозначные лідери списку-кіно и книги. Это можно було помітити, когда минулое постное издание найпопулярнішів українські сайти видавництв и кінотеатрів" підвисали "відвідвісали" відвідінів кількості запитів. успішно виконує. Для отримати кошти цього року під час першого тэпу, треба подати заявку в Дії до 29 грудня ", -підкреслив Міністр.

Якщо ви ще не скористалися послугою єПідтримка, чтобы можно было сделать это за кілька хвилин, ** швидко и зручно :

  • Оформление специальной карты єПідтримка в одному з банків-партнерів. Оформление карт бесплатно онлайн, так и офлайн в различных банках. В онлайн-банкінгу карты можна отримати за 1 хв.

  • Загрузите застосунок Дія или оновіть його до останньої версії в PlayMarket или AppStore.

  • Переконайтеся, чтобы у вас "зелений" COVID-сертифікат про дві дози вакцинації. Зверніть увагу, сертифікат, отриманий на порталі Дія чи паперовий від сімейного лікаря не підходять для отримання виплат. Отримати COVID-сертификация у застывшей книги может быть использована с ID-картой, так и с паспортом-книжечкою.

  • Зайдіть у розділ Послуги и знайдіть єПідтримку.

  • Виберіть для виплати картку єПідтримка.

  • Очікуйте зарахування коштів. Як працює проект єПітримка, можна дізнатися за цим посиланням. Питание и структура генерування COVID-сертифікатів можна знайти тут.

    Проект реалізують Міністерство економіки України, Міністерство культури и інформаційної політики України, Національный банк України и Кабінет Міністрів України. Команда Міністерства цифровой трансформации України разрабатывает технічну частину в застосунку Дія.

Читайте также


Новости раздела

Популярные