Логитип newsgood.info

Понад 2,3 мільйона українців вже отримали 1000 грн за програмою єПідтримка

22.12.2021 14:43

4,5 мільйона українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка, понад 2,3 мільйона громадян вже їх отримали. Про это повідомила Перший віце-премьір-містр України - Министр е

Понад 2,3 мільйона українців вже отримали 1000 грн за програмою єПідтримка - фото

4,5 мільйона українців подали заявки в Дії на отримання 1000 грн за програмою єПідтримка, понад 2,3 мільйона громадян вже їх отримали. Про это повідомила Перший віце-премьір-містр України-Миністр економики України Юлія Свириденко під час брифінгу.

"Ежегодно после заражения COVID-19, громадянам и бизнесу потрібна підтримка с боку державами, тож Уряд, для иньіціативи Президента Украины, запустил программу єПідтримка, яка, с одного бокуцинация-вакцинация людей-вакцинация людей , що найбільше постраждали в карантинных обмежень.

Вона нагадала, що тестова версія програми єПідтримка працювала з 13 по 18 грудня. Офіційний старт відбувся 19 грудня. І станом на сьогодні:

 • 5,5 мільйона українців отображали карты в банках;

 • 4,5 мільйона-подали заявки в Дії на отримання виплат;

 • понад 2,3 мільйона українців вже отримали виплату в 1000 грн. Понад 206 млн грн з виплачених коштів українці вже витратили. Найчастіше їх витрачали в книжкових магазинах, кінотеатрах, театрах.

  Перший віце-прем’єр-міністр означало, для каждой половинки січня наступающего року програму буде розширено-українці, старші на 60 років, можно витратити кошти для программирования на придання ліків.

  Програма єПідтримка триватиме рік-до 18 грудня 2022 года и реалізовуватиметься в декілька етапів. На першому етапі отримання коштів відбуватиметься через додаток "Дія". Це-найшвидший і найпростіший спосіб.

  На другом етапі (ІІ-ІІІ квартал 2022 року) буде запропоновано альтернативний офлайн-механізм, над яким зараз працюють. Люди, які не продают смартфоны, могут подать заявку на покупку дополнительных устройств в офлайн-формате. Механіка, яким саме чином відбуватимуться виплати, нині розробляється. Також на другом етапі, в 2022 году, розглядається можливість видов фізических банковских карт.

  Независимо от умов програми 1000 грн можно отриматировать все повнолітні громади в України, чтобы пройли повний курс вакцинации против COVID-19. Кошти надаються на 4 месяца в момент отправки, витратити иїх можна як онлайн, так і офлайн (шляхом безготівкового розрахунку через термінал на касі компанії). Банки розпізнаватимувают категории товаров за посылку при оплате, так же витратити гроші на інші цілі, ніж передбачені програмою, перевести их на карту, зняти отівкою-буде неможливо. Обсяг коштів для реалізації програми в 2021 году становить 8 млрд грн.

Читайте также


Новости раздела

Популярные