Логитип newsgood.info

Зеленского на посаді президента готові переобрати 24% українців, 14% підтримують Порошенка - опитування Рейтингу

22.12.2021 14:42

Нинішній президент України Володимир Зеленский отримав би підтримку 24,2% українців, які визначилися с вибором, якби вибори глави державы відбувалися найближчим часом, свідчать дані исследования соці

Зеленского на посаді президента готові переобрати 24% українців, 14% підтримують Порошенка - опитування Рейтингу - фото

Нинішній президент України Володимир Зеленский отримав би підтримку 24,2% українців, які визначилися с вибором, якби вибори глави державы відбувалися найближчим часом, свідать дані исследования проведення Соціологической, 18 групи »Рейтинг.

Водночас за п’ятого президента Украины (2014-2019), лідера партії "Европейская солідарність" Петра Порошенка проголосовали б 13,7% респондентів, за лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко-9,6%, за лідозиціна партіїна " За життя "Юрія Бойка-9,2%, за екс-нардепа вгена Мураєва-6,9%, за екс-спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова-6,8%, за лідера партії" Сила та честь "Игоря Смешка-6, 7% за екс-прем’єра, лідера "Української стратегії" Володимира Гройсмана-6,2%, за інших-менше ніж 4%.

Поровняно с попередніми опитуваннями, у динаміці невеликое увеличение показує рейтинга Зеленского, зниження-рейтинг Тимошенко, Разумкова та Ляшка.

Згідно з рейтингами політсил, вісім партій подолали брохідний 5-відсотковий бар’єр, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом: за "Слугу народу" проголосовали 19,2% респондентів, за "вдінсьсья" за Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»-11,1%, за «Опозиційну платформу-За життя»-10,5%, за «Українську стратегію Гройсмана»-6,8%, за «Силу та честь»-6,5 %, за партію Разумкова-6%, за партію Мураєва "Наші"-5,7%.

4,2% респондентів готові підтримати Радикальну партію Олега Ляшка, 4%-"УДАР" Віталія Кличка, 3,5%-Всеукраїнське об’єднання "Свобода", 2,5%-Партію Шарія, 2,2%-партію "Голос" », 1,6%-Об’єднання« Самопоміч », решающая партій разом узяті-2,2%.

У динаміці невелике зростанняу рейтинг "Слуги народу" та "Української стратегії", зниження-рейтинг "ОПЗЖ".

Під час исследования було опитано 2 500 респондентов віком від 18 лет и старше во всех підконтрольных странах с помощью метода CATI (телефонные звонки с використанциями компа на основных телефонных номерах мобильных). Повышение репрезентативности для организма, статики и типа посадки, повышение репрезентативности исследования для повышения эффективности 0,95 не лучше, чем 2%.

Теги: # президент # опитування # рейтинг

Читайте также


Новости раздела

Популярные