Логитип newsgood.info

До Ради проходять пять партій рейтинги Слуги народу та Євросолідарності майже однакові - SOCIS

22.12.2021 15:08

До Верховної Ради потрапляють п’ять партій, підтримка выборов партій "Європейская солідарність" і "Слуга народу" практично однакова, свідчать результаты исследования, проведеного центра SOCIS. У прес

До Ради проходять пять партій рейтинги Слуги народу та Євросолідарності майже однакові - SOCIS - фото

До Верховної Ради потрапляють п’ять партій, підтримка выборов партій "Європейская солідарність" і "Слуга народу" практично однакова, свідчать результаты исследования, проведеного центра SOCIS.

У прес-релізі с результатами, оприлюдненому у понеділок, зазначаться, за якби вибори до українського парламента відбувалися в наступної неділі, то за партію "Європейська солідарність" проголосовали 12,3% за партів, 12,1 за партію %.

Партія "Батьківщина" отримує 8,3% підтримки виборців, а "Опозиційна платформа-За життя"-7,8%. За партію "Розумна политика" готові проголосовали 5,5% респондентів.

Інші партії поки що не долають 5-відсоткового бар’єру, щоб потрапити до законодавчого органа. Так, «Сила та честь» набира 4,2%, «Свобода» та «Наші»-по 3,6%, «Українська стратегія Гройсмана»-3,5%.

За «Партію Шарія» готово внести свой голос 1,8% респондентов, «Голос» и «УДАР Віталія Кличка»-по 1,5%, за «Радикальну партію Олега Ляшка»-1,3%, иншу партію-0,9 %.

Жодну партію не підтримують 14,2% респондентов, не голосуватимуть-3,3%, відмовилися відповідати чи не знаю-15,1%.

Социологическое исследование "Социально-политическая ситуация в Украине" центра SOCIS по проведению в период от 11 до 16 грудня 2021 года. Його результата є репрезентативными для жителей всех регионов страны (в возрасте 18 лет), статистики, городского населения (город/село) и поділу на області.

Опитування не на територных окупованих АР м. Севастополя та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської области.

Загалом методом телефонного опроса САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) с использованием планшетов, опитано 2000 респондентов. Статистическая похибка вибірки (довірчий интервал): +/-2,4%. Середня тривалість одного інтерв’ю становила 12 месяцев.

Теги: # рада # опитування

Читайте также


Новости раздела

Популярные