Логитип newsgood.info

Михайло Федоров: Уже понад 2,5 тисячі маленьких сіл вперше під’єднали до скоростного интернета

22.12.2021 16:37

Программа "Интернет-субвенція - оптичний Интернет в 3 тисях сіл по всему Україні" - виконана наразі на 85%. Про это в ефірі одного телеканалів розповів Віце-прем’єр-міністр - Міністр цифровой трансфо

Михайло Федоров: Уже понад 2,5 тисячі маленьких сіл вперше під’єднали до скоростного интернета - фото

Программа "Интернет-субвенція-оптичний Интернет в 3 тисях сіл по всему Україні"-виконана наразі на 85%.

Про это в ефірі одного телеканалів розповів Віце-прем’єр-міністр-Міністр цифровой трансформації України Михайло Федоров.

"В рамках проекта Интернет-субвенція вже під’єднано понад 2,5 тисячі маленьких сіл. Упродовж найближчих декількох тижнів плануємо виконати наше заведение-три тисячих сіл открывает доступ к оптико-информационному изданию 6000 цінтернету. Цей проект значно наблизив нас до головної мети-забезпечити 95% населення швидкісним інтернетом ",-сказав Михайло Федоров.

Понад 2,5 тисячі сіл-це близько 850 тисяч українців, 17 тисяч кілометрів оптичних мереж та 5950 соцзакладів, середняк більше як 840 шкіл, 500 дитсадків, 1500 медзаків, 1800 будинківібілібри. Показать все провайдерів, результат замірів швидкості и перелік соцоб’єктів можна по публічному дашборді: https://bit.ly/3CBNj4K. Інформація оновлюється в режимі реального часу.

Для регіонів Інтернет-субвенція є дуже важливим инфраструктурним проектом. Наприклад, в Чернігівській, Херсонській и Житомирській областях количество людей, які не мають можливість під’єднатися до скоростного интернета, за ценный товар уменьшился на 50%, 38% и 32% відно. Сумарно в цих регіонах чверть мільйона людей, можуть стати інтернет-користувачами.

Також цього року пришвидшився і розвиток мережі 4G. За словами Федорова, в 2021 году 3 миллиона українців вперше скористалися швидкісним мобильным интернетом, а 8 миллионов проапгрейдились с 3G на 4G.

"Позитивная динамия для покриття територией України интернеттернетом: наприклад, в 2020 году не було бы ее проинтернет-субвенцію для сіл, але цього року, іже. На этом проекте потрібні дуже великі інвестиції від держави та операторів, але ми плануємо почати роботу над этим проектом вже наступного року ",-підкреслив Міністр.

Читайте также


Новости раздела

Популярные